لغو آزمونهای کمبریج ویژه کودکان و نوجوانان بدلیل شیوع کرونا

لغو آزمونهای کمبریج ویژه کودکان و نوجوانان بدلیل شیوع کرونا

برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و همچنین تعطیلی آموزشگاه ها، برگزاری آزمون کمبریج در روز جمعه 5 اردیبهشت 1399 لغو می گردد. تاریخ بعدی پس از رفع بحران اعلام خواهد شد.

آزمونهای (YLE ) و (KET ) مجموعه ای از آزمونهای جذاب و جالب برای کودکان و نوجوانان است. اردیبهشت ماه هر سال با شرکت در این آزمونها، زبان آموزان آکادمی زبان مهرداد به جمع میلیونی داوطلبان آزمونهای کمبریج می پیوندند تا بر اساس استاندارهای بین المللی ارزیابی شوند. این آزمونها مورد تایید بیش از 13000 سازمان در سراسر دنیا هستند و هر ساله بیش از 4 میلیون کودک و نوجوان در این آزمونها شرکت می کنند.

آزمونهای (YLE ) برای کودکان سنین 7 تا 12 سال در سه سطح و آزمون های (KET, PET, FCE, CAE ) نیز برای نوجوانان سنین 13 تا 16 سال هر ساله در اولین جمعه اردیبهشت ماه در آکادمی زبان مهرداد با حضور نماینده رسمی برگزاری آزمون کمبریج در ایران برگزار می شود. کلیه برگه های آزمون به مرکز کمبریج در انگلستان ارسال می شود و بعد از یکماه گواهی صادر شده در محل برگزاری آزمون تحویل داوطلبین می گردد. دریافت مدرک بین المللی از کمبریج موفقیت و افتخار بزرگی است.

برای اطلاع از نحوه شرکت در آزمون با دفتر آکادمی زبان مهرداد تماس حاصل فرمایید. 

دیدگاه خود را بنویسید