مربیان ما
ما معتقدیم که تنها مربیان کار آزموده و شایسته آکادمی زبان مهرداد می توانند فرزندان شما را برای نیل به اهداف تعیین شده هدایت و تشویق کنند. مربیان آکادمی زبان مهرداد علاوه بر داشتن تخصص و دانش بالا در زمینه آموزش زبان انگلیسی به خردسالان و کودکان، عشق، علاقه و مهارت بالایی در ایجاد ارتباطی موثر و سازنده با فرزندان شما دارند.

مربیان آکادمی زبان مهرداد با آموزش هایی که در دوره های تربیت مربی (Young Learners TTC ) دکتر مولودی و دوره های تربیت مربی دانشگاه کمبریج (Cambridge TKT ) دیده اند، توانایی های طبیعی و ذاتی فرزندان شما را از طریق بازی کردن پیدا می کنند.

در حقیقت، بازی کردن علاقه فرزندان شما را به فراگیری افزايش مي دهد و درک وسیع تری از جهان به آنان می دهد. بازی کردن پرورش قدرت تخیل و خلاقیت فرزندان شما را تضمین می کند و خود باوری و اعتماد به نفس ویژه ای به آنان می بخشد.

لذا مدعی هستیم که رویکرد مربیان آکادمی زبان مهرداد به آموزش "رویکرد بازی محور" است.

بدین منظور مربیان آکادمی زبان مهرداد به طور منظم در جلسات و کارگاه های آموزشی و باز آموزی شرکت می کنند تا همواره با دانش روز به کار خود ادامه دهند.

چنانچه شما نیز علاوه بر دانش و تسلط زبانی، به آموزش کودکان و خردسالان علاقه مند هستید می توانید پس از طی مراحل ذیل به جمع مربیان آکادمی زبان مهرداد بپیوندید.

شرکت در مصاحبه اولیه جهت سنجش نگرش و توانش زبان
شرکت در دوره تربیت مربی خردسال و کودک (36 ساعت) دکتر مولودی
بازدید از کلاس های آکادمی زبان مهرداد و ارائه گزارش تحلیلی توصیفی
تدریس عملی آزمایشی
شرکت منظم در جلسات و کارگاههای ضمن خدمت

مربیان عزیز می توانند اخبار مربوط به دوره های مذبور و آموزش های CPD را در کانال تلگرام Visionary Teachers به آدرس @ylttc  دنبال کنند و یا صفحه رسمی دکتر مهرداد مولودی (education_better_tomorrow ) را در اینستاگرام دنبال کنند.


\