پیش دبستان آنلاین

پیش دبستان آنلاین

آکادمی زبان مهرداد با 17 سال سابقه مفید آموزشی و با توجه به برگزاری موفق دوره های ترمیک آنلاین از اردیبهشت 1399 با شیوع بیماری کرونا اقدام به طراحی, برنامه ریزی و تولید محتوا برای برگزاری کلاس های پیش دبستانی آنلاین و شروع این دوره  از مهرماه 98 برای گروه سنی 4 تا 6 سال نموده است.

این دوره برنامه ایست جامع که بررشد کلی و همه جانبه کودک متمرکز است.برنامه ای متنوع که برای 4 فصل سال با هدف رشد هوشی کلامی اجتماعی عاطفی و جسمی کودکان منطبق با نیازها و تفاوت های فردی آنها با ارایه سرفصل هایی از مکالمه زبان، فونیکس، داستان خوانی، کاردستی و دست ورزی، بازی های مهارتی ، آزمایشگاه علوم، کارگاه ریاضی و هوش ، ورزش، هنر و خلاقیت، و آواورزی طراحی شده است تا مهارت های لازم برای ورود به دوره دبستان را درکودکان ایجادکند.

این کلاس ها، سه روز در هفته روزانه سه ساعت همراه با تایم استراحت ,ورزش و انجام تکالیف به صورت آنلاین در بسترآموزش آنلاین آکادمی Big Blue Button با امکان گفتگو و تصویر دوطرفه،نمایش فیلم, پخش فایل صوتی ,انجام عملی فعالیت ها و ارزیابی و مشاهده موثر توسط مربی و در قالب کلاس های 6 نفره  ارایه شده است. همچنین جهت تکمیل فرآیند آموزش، پک آموزشی شامل کتابها، فلش کارت و انیمیشن های مرتبط در ابتدای هر فصل در اختیار والدین قرار می گیرد تا نوآموزان در ساعات غیر کلاسی نیز از طریق انیمیشن های مفید و بازی های آموزشی درگیر فرآیند آموزش و رشد همه جانبه شناختی، عاطفی هیجانی و جسمی حرکتی باشند و در معرض آموزش غیر مستقیم زبان انگلیسی در قالب این محتوای جذاب قرار گیرند.

لازم به ذکر است روش آموزشی آکادمی مهرداد برای همه مفاهیم بر پایه بازی , کسب تجربه از طریق دست ورزی , قصه گویی بازی با فلش کارت , فعالیت های نمایشی و تقویت حواس پنج گانه کودکان استوار است .

 

تا با پرورش کودکانی متفکر، خلاق ، مسلط به زبان انگلیسی و مهارتهای دیجیتال، آنها را با روند توسعه و پیشرفت دانش و انقلاب آموزشی قرن بیست و یکم همگام سازد.

دیدگاه خود را بنویسید
پشتیبانی آنلاین