درباره ما

ویژگی های منحصر به فرد آکادمی زبان مهرداد

• مرکز تخصصی مکالمه و مهارت های زبانی خردسالان، کودکان و نوجوانان از سال 1382 • مهد و پیش دبستان انگلیسی (حضوری) • دوره های آنلاین انگلیسی ویژه زبان آموزان 3 تا 16 سال • بکارگیری مدرسان آموزش دیده، با تجربه، جوان و هنرمند • کلاس های کم جمعیت با بازدهی بیشتر • سیستم آموزشی هوشمند برای اجرا و نظارت کیفی بر کلاس ها • استفاده از به روز ترین متد آموزشی Magic Phonics, Big Fun, Big English, Teen to Teen • رشد همزمان مهارت های زبانی، شناختی، حرکتی و عاطفی • آموزش همزمان ریاضی، علوم، هوش اجتماعی و اخلاق به زبان انگلیسی • آموزش از پایه تا عالی ترین سطوح و اخذ مدرک از کمبریج

آموزشی علمی و اثرگذار:

فرزندان شما در سیستم آموزشی آکادمی زبان مهرداد تحت یک نظام  علمی و اثر گذار، از سن 3 تا 16 سالگی (خردسالان، کودکان و نوجوانان)، انگلیسی را از ابتدا تا سطح پیشرفته در حین بازی می آموزند و قادر خواهند بود تا در آزمون های بین المللی دانشگاه کمبریج افتخار آفرین باشند.

در سیستم آموزشی آکادمی زبان مهرداد هدف تسلط کامل به زبان انگلیسی به آسانی و روانی زبان فارسی است تا فرزندانمان آمادگی بیشتری جهت ادامه تحصیل در مدرسه های بین المللی خارج از کشور و آزمون های مدارس برتر ایران داشته باشند. رشد زبانی چشمگیر در همه زمینه های گفتاری و شنیداری همزمان با توانایی خواندن انتقادی و نگارش خلاق هدف اصلی دوره های غیر حضوری (آنلاین) و حضوری آکادمی زبان مهرداد می باشد. برای رسیدن به همه این ها آکادمی زبان مهرداد مجرب ترین مدرسان را استخدام می کند و با برگزاری کارگاه های هفتگی به صورت مداوم پیشرفت علمی مدرسان و در نتیجه رشد چشمگیر زبان آموزی فرزندان شما را تضمین می کند.  

یکی از ویژگی های این سیستم آموزشی رویکرد آموزشی بازی محور است. این رویکرد فرصتی است برای تمرین ساختار های واقعی زبان و درگیر کردن دانش آموزان جهت یادگیری و دوری از مثال های مصنوعی. در این شیوه دانش آموزان درگیر  پاسخ دادن به نیاز هایشان میشوند تا با شخصی سازی زبان و آنها را بهتر فرا بگیرند. آموزش غیر حضوری (آنلاین) نیز بیش از کلاس های حضوری و سنتی امکان استفاده از بازی های دیجیتالی آموزشی را برای تجربه بهتر زبان آموزی ممکن ساخته است.

اما چرا امروزه آکادمی زبان مهرداد و دوره های غیر حضوری (آنلاین آکادمی) به انتخاب اول والدین برای فرزندانشان تبدیل شده است؟

رویکرد آکادمی در برگزاری دوره های حضوری و غیر حضوری (آنلاین) در آموزش زبان انگلیسی، فرانسه و فارسی به خردسالان، کودکان و نوجوانان رویکردی طبیعی (Natural Approach) با الهام از روش فراگیری زبان مادری با تکیه بر همه جنبه های رشد شناختی، عاطفی اجتماعی، جسمی حرکتی و البته بازی محور (Game Based Method) از طریق شعر، فیلم، بازی و داستان می باشد. نظارت، هدایت و مدیریت همه جانبه مدرسان و فراگیران توسط دکتر مهرداد مولودی و ناظرین آموزشی آکادمی است تا موفقیت فرزندان شما را از ابتدا تا اخذ مدارک بین المللی از دانشگاه کمبریج و سایر مراکز جهانی میسر نمایند. همه ساله زبان آموزان آکادمی زبان مهرداد با شرکت در آزمون های کمبریج در سطوح مختلف بالاترین امتیازات را کسب می نمایند.

استفاده از جدیدترین فن آوری آموزش غیر حضوری (آنلاین) و جامع ترين ابزار و کتاب های آموزشی همراه با 25 سال تجربه آموزشی دکتر مهرداد مولودی رشد و موفقیت فرزندان شما را در زبان انگلیسی در هر نقطه ای از ایران و جهان که باشید تضمین می کند. فرزند شما شایسته داشتن مهربان ترین و کارآمدترین مدرس زبان انگلیسی مختص سن خود است تا از طریق بازی های زبانی و جذاب و با در نظر گرفتن تمامی ویژگی های سنی، اجتماعی، عاطفی و شناختی شیرین ترین خاطرات زبان آموزی را در ذهن خود ثبت کند.

 

آموزش های آنلاین آکادمی زبان مهرداد ( سایبر کیدز Cyberkids )

آکادمی زبان مهرداد مجهز به جدید ترین سیستم های آموزشی انلاین است. این دپارتمان که سایبر کیدز نام دارد از سال ۹۶ در حال پایه گذاری بود و نهایتا طرح های مربوطه در بهار ۹۹ به اجرا درآمد. کلاس های ترمیک غیرحضوری (آنلاین) شامل ۱۲ ساعت آموزش همزمان و 4 ساعت آموزش غیر همزمان هستند. نظارت مستمر بر کلاس ها و کیفیت تدریس باعث افزایش پیشرفت زبان آموزان نسبت به کلاس حضوری است. مدرسان منتخب این دپارتمان که به دقت و پس از مصاحبه و سنجش از سراسر ایران انتخاب می شوند، هرگز از سیستم های آموزشی به روز دنیا عقب نمی مانند، زیرا آکادمی زبان مهرداد هر هفته برای پیشرفت مدرسان خود طی برنامه ای به عنوان "شنبه های سبز" آنها را درگیر کارگاه های بازآموزی با مطرح ترین استادان ایران و جهان می کند.

بستر آموزشی مورد استفاده در پورتال اختصاصی آکادمی زبان مهرداد، یک بستر جذاب و در عین حال ساده برای زبان آموزان سنین 3 تا 16 سال است. این بستر به آنها امکان مکالمه، خواندن و نوشتن، نقاشی، مسابقه و هر تمرین جذاب و سرگرم کننده دیگری را می دهد. همچنین در کلاس های با جمعیت بسیار محدود بین 4 تا 8 نفر، تک تک فراگیران امکان دیدن مدرس و سایر زبان آموزان را دارند. امکانات بستر آموزش آنلاین آکادمی زبان مهرداد بیشمارند و بی شک فرزندان شما را شگفت زده خواهند کرد.

همچنین این بستر امکان آموزش غیر همزمان را نیز برای زبان آموزان در ساعت های دلخواه ایشان در طول ایام هفته فراهم می نماید. این بستر با انواع تمرینات طراحی شده توسط تیم تولید محتوای آکادمی زبان مهرداد، زبان آموزان را به مطالعه بیشتر و زبان آموزی موثرتر برای کسب مدال های بیشتر تشویق می نماید. تکالیف زبان آموزان به سرعت و عموما به شکل خودکار بررسی و بازخورد لازم داده می شود.

 

تاریخچه آکادمی زبان مهرداد

آکادمی زبان مهرداد در دوم اردیبهشت ماه 1382 به طور قانونی توسط مهرداد مولودی به عنوان موسس تاسیس گردید و از ابتدای مهرماه 1382 به همراه مریم سیف لاری به عنوان مدیر در شمال شهر تهران، چهارراه پاسداران، ابتدای خیابان دولت (شهید کلاهدوز) با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فعالیت خود را آغاز نمود.

با سیاست گذاری جدید موسسه، از ابتدای مهرماه 1389، آکادمی زبان مهرداد به طور تخصصی آموزش گروه سنی 3 تا 13 سال را آغاز نمود و در این مسیر ضمن پایه گذاری روشی جدید در آموزش زبان انگلیسی به این گروه حساس سنی، دکتر مهرداد مولودی با نگارش مجموعه سیزده جلدی مجیک فونیکس فصل جدیدی در آموزش زبان انگلیسی به گروه های سنی پیش از دبستان را رقم زدند. همچنین به منظور اختصاص فضای جداگانه و معرفی استانداردهای جدید آموزشی برای محیطی کاملا کودکانه، آکادمی به چهارراه قنات در خیابان دولت منتقل گردید و با مجوز رسمی از وزارت آموزش و پرورش به فعالیت خود ادامه داد.

از فروردین 1397 به منظور گسترش فضای آموزشی، آکادمی زبان مهرداد با بیش از پانزده سال سابقه درخشان آموزشی به نشانی فعلی خود در خیابان پاسداران منتقل شد.

دپارتمان سایبرکیدز (دپارتمان آنلاین ) از سال 96 در حال پایه گذاری بود و سرانجام در فروردین 99 به صورت رسمی و همزمان با شیوع ویروس کرونا برای تداوم آموزش زبان فراگیران شروع به کار کرد.

 

قوانین عمومی آکادمی

 1. طول هر ترم یکماه می باشد.
 2. شهریه هر ترم می بایست یکروز قبل از شروع ترم پرداخت شود.
 3. در صورت تاخیر در پرداخت و پر شدن ظرفیت کلاس، آکادمی مسوولیتی در قابل حفظ نام فرزند شما در کلاس نخواهد داشت.
 4. هزینه کتاب ها و لوازم آموزشی و ارسال آن بر عهده والدین می باشد.
 5. در صورتی که سطح تعیین شده برای فرزندتان مناسب نباشد، می بایست حداکثر تا پایان جلسه دوم به ناظر آموزشی اطلاع دهید.
 6. در صورت نیاز به مرخصی در کلاس های حضوری، زبان آموز می بایست در کلاس های غیر حضوری ثبت نام نماید.
 7. در پایان هر سطح (کتاب) مدرک رسمی مربوط به آن سطح با کد رهگیری اعطا می شود.
 8. کلیه کلاس های حضوری و غیر حضوری آکادمی در روزهای تعطیل رسمی "مندرج در تقویم ج. ا. ایران" تعطیل می باشند.
 9. کلاس های آکادمی در صورت اعلان ناگهانی تعطیلات مانند برودت هوا، آلودگی، قطع خدمات شهری، ... به صورت غیرحضوری (آنلاین) برگزار می شوند و تعطیل نمی باشند.
 10. زبان آموزان بیش از دو جلسه در هر ترم مجاز به غیبت نمی باشند. مسوولیت تردد زبان آموزان تا درب آکادمی در کلاس های حضوری بر عهده والدین است.
 11. مسوولیت فراهم کردن کامپیوتر یا تبلت، هدفون و همچنین اینترنت پرسرعت برای دسترسی زبان آموزان به پورتال آموزشی کلاس های غیر حضوری بر عهده والدین است.
 12. کلیه اطلاع رسانی ها تنها از طریق اپلیکشن زبان آموز و کانال رسمی آکادمی در اینستاگرام، واتسپ و یا تلگرام انجام می شود و لذا از اطلاع رسانی تلفنی معذوریم.
 13. آکادمی زبان مهرداد تمامی تلاش خود را برای ارائه بهترین خدمات آموزشی می نماید. اگر چه مسئولیتی برای مسایل غیر قابل پیش بینی و خارج از اراده و کنترل آکادمی نمی پذیرد، از هر گونه کاستی احتمالی پیشاپیش پوزش می طلبد.
 14. پرداخت وجه شهریه و ثبت نام قطعی از سوی والدین به منزله پذیرش کلیه قوانین و شرایط فوق از سوی والدین محترم می باشد.

  

آنچه که سرنوشت فرزند شما را می سازد "استعداد هایش" نیست، بلکه "انتخابهای شماست".

دکتر مهرداد مولودی-

تیم ما

کادر آموزشی و اجرایی مجرب و متخصص آکادمی زبان مهرداد را بیشتر بشناسید

سارا کریمی

سارا کریمی

مدرس

مطهره نماینده

مطهره نماینده

مدرس

مطهره نماینده

مدرس
 • مدرس زبان انگلیسی از سال ۱۳۹۳
 • مدرک دانشگاهی:  کارشناسی ارشد محیط زیست
 • دارنده مدارک دوره های تدریس:
  • Teens and adults TTC (Safir Language Academy)
  • Teaching kids online (MLA)
 • مدرک زبانی:  CPE C2
 • تخصص:   کودکان و نوجوانان
کوثر آقایی

کوثر آقایی

مدرس

کوثر آقایی

مدرس
 • مدرس زبان انگلیسی ازسال ۱۳۹۴
 • مدرک دانشگاهی: کارشناسی ادبیات انگلیسی کارشناسی ارشد ادیان ابراهیمی 
 • دارنده مدارک دوره های تدریس:
  • TTC (Q.U.)
 • تخصص:  تدریس زبان انگلیسی و مترجم تخصصی حوزه علوم انسانی و معارف
مهسا اعرابی

مهسا اعرابی

دستیار مدیرعامل

مهسا اعرابی

دستیار مدیرعامل

رضایت مندی