وبلاگ

Better Education, Better Tomorrow

48 امین دوره جذب و تربیت مدرس کودکان و نوجوانان

درباره ما
 
0 دوره آموزشی
0 دانشجو
0 استاد حرفه ای
0 ساعت آموزش

دو دهه پیش، در شهریور ماه ۱۳۸۲، دکتر مهرداد مولودی-مولف کتاب‌های پرفروش مجیک‌فانیکس- با دغدغه‌ی آموزش موثر، شاد و بازی محور در گروه‌های سنی حساس خردسال، کودک و نوجوان، با رویکرد «آموزش به شیوه زبان مادری» به طور تخصصی اقدام به تاسیس آکادمی زبان مهرداد نمود.


رسالت ایشان سیستم آموزشی‌ای را ایجاد کرد که با تاکید بر آموزش علمی و کاربردی در محیطی امن، شاد و کودکانه به‌ همراه یادگیری فعال، بازی‌محور و پروژه‌محور با اصول روانشناسی آموزش، بر اساس متدهای روز دنیا پیش رفته تا زبان آموزان مشتاقانه و به آسانی توانمندی‌های زبان مادری خود را در زبان دوم نیز به نمایش بگذارند.


آکادمی زبان مهرداد که در واقع یک فرهنگستان است؛ همیشه در کنار آموزش زبان دوم بر رسالت خود در نیل فرزندان ایران به اهداف بلندی چون، ارتقا فرهنگ بین‌المللی، ارتقا بینش خلاقانه و تفکر نقادانه، ارتباط بین فرهنگ های مختلف و تحقق تعامل موثر جهانی، پایبند بوده و هست.


در طی 20 سال گذشته با افتخار بیش از هزاران زبان آموز را که از سنین خردسال به خانواده آکادمی زبان مهرداد پیوسته بودند؛ با طی سطوح متوالی، به بالاترین مدارج در آزمون‌های بین‌المللی رسانده‌ایم.
حالا امروز با تکیه بر دانش و تجربه، جذب نیروهای جوان و خلاق، متخصص‌تر، کارآمد‌تر با پویایی هرچه بیشتر و محوریت خرد جمعی در جغرافیای ایران و حتی فراتر از مرزها در حال فعالیت می‌باشیم و هرگز فراموش نمی‌کنیم که این افتخار را مدیون اعتماد شما هستیم.