وبلاگ

Better Education, Better Tomorrow

48 امین دوره جذب و تربیت مدرس کودکان و نوجوانان

مهد و پیش دبستانی
 آکادمی زبان مهرداد
0 دوره آموزشی
0 دانشجو
0 استاد حرفه ای
0 ساعت آموزش
section-kindergarten-10

ما تنها یک مهد و پیش دبستان

ساده نیستیم!

آنچه ما را از سایر مهدهای معمولی متمایز می‌سازد، مهد سه زبانه آکادمی زبان مهرداد می‌باشد. آموزشگاه زبان مهرداد با تمرکز بر رشد چندجانبه کودکان، یکی از بهترین تجربه های پیش‌دبستانی را برای فرزندان شما عزیزان به ارمغان می‌آورد. از آموزش زبان انگلیسی و فرانسه گرفته تا تقویت هوش هیجانی، از مهارت‌های اجتماعی تا آموزش‌های علمی هنری؛ تنها بخشی از خدمات بی‌شمار مهد و پیش دبستان آکادمی مهرداد به شمار می‌رود که فرزند شمارا برای فردای بهتر آماده می‌کند. به دنیای رنگارنگ و کودکانه آکادمی زبان مهرداد خوش آمدید!

چرا

آکادمی زبان مهرداد

20 سال تجربه تخصصی در خصوص آموزش زبان به کودکان

مهد چند زبانه که فرزند شما را برای ورود به جامعه بین المللی آماده می‌سازد

فضاهای مستقل مجهز به ابزارهای هنر خلاقیت، موسیقی و آشنایی با حیوانات

بازی‌های مهارتی، کاردستی، ورزش و هنر به‌عنوان جزئی از برنامه‌های آموزشی

تجربه‌ای بی‌نظیر با جغرفیا، آزمایشگاه علوم و …

جشن‌ها و اردوهای آموزشی در طول سال تحصیلی

section-kindergarten-11

جلسات تاک شو

برنامه تاک شو، یک جلسه ارزیابی از پیشرفت روند یادگیری فرزند شماست. در این جلسه عزیزان شما تمام مهارت‌ و دانش‌هایی را که در طول سه ماه گذشته بدست آورده‌اند برای شما به نمایش می‌گذارند.

مهارت دست ورزی

در این کلاس، فرزند شما روش صحیح نگهداشتن و استفاده از مداد را یاد می‌گیرد. همچنین با رنگ‌های مختلف و روش صحیح رنگ آمیزی آشنا شده و از طریق تمرین در خط‌کشی، توانایی کشیدن خطوط مستقیم و منحنی در او تقویت می‌شود. 

کلاس ریاضی

در کلاس های ریاضی مهد و پیش دبستان آکادمی زبان مهرداد فرزند شما با آموختن مباحث ریاضی ابتدایی مانند اعداد، اشکال هندسی و عملیات حسابی ساده به‌طور کلی با علم ریاضی آشنا شده و ذهن او شکوفا می‌شود.

تقویت هوش هیجانی

محتوا آموزشی این کلاس ها عبارت است از توسعه شناخت احساسات، مهارت‌های ارتباطی، مدیریت خشم و استرس و تقویت هوش هیجانی فرزند شما که او را برای مقابله صحیح با چالش های مختلف زندگی آماده می‌سازد.

آنچه دیگران درباره

آکادمی زبان مهرداد می‌گویند

پروفسور حسین شاهمحمد استاد ریاضیات دانشگاه RIT

روزی که به آکادمی زبان مهرداد وارد شدیم مطمئن بودیم که آینده شایان در حال تغییر است. تیم آکادمی زبان مهرداد برای همیشه زندگی علمی فرزند من را تغییر داد. در مدت کمتر از شش هفته، شایان توانست الفبا، فونیکس، خواندن و نوشتن انگلیسی را (با کتابهای مجیک فونیکس) بیاموزد. آکادمی به شکل غیر قابل تصوری کاری که پدر مادر، مدرسان و مدرسه آمریکایی شایان نتوانستند انجام دهد برای فرزندم انجام داد.

عالیجناب پیتر فارنهالتز

با سپاس از مهرداد، فرزندان من پیشرفت مطلوبی در زبان انگلیسی داشتند و در مدرسه آمریکایی برلین پذیرفته شدند. در جلسه مدرسان و والدین مدرسه، معلمهای مدرسه تایید کردند که هر دو پسر من در تمامی دروس خوب جلو رفته اند و انگلیسی فوق العاده ای دارند.

خانم سارا مرادی (مادر پرنسا نوری)

در طی یک سالی که پرنسا در کلاس های آکادمی زبان مهرداد درس می خواند، خیلی خیلی از پیشرفتش راضی هستم. در خانه پرنسا نیاز هایش را کاملا به زبان انگلیسی می گوید و پیشنهاد می کنم اگر شما هم تمایل دارید کودکتان دو زبانه شود، آکادمی زبان مهرداد را انتخاب کنید. اینجا در کنار زبان انگلیسی مهارت های دیگر مثل هنر و خلاقیت، ریاضی، علوم و فارسی هم آموزش داده می شود. کادر آکادمی مجرب و صمیمی است.

section-kindergarten-8

کلاس های

هنر و خلاقیت

در این دوره فرزند شما از طریق نقاشی، بازی‌ و اشعار کودکانه به زبان انگلیسی، بصورت محسوس درحوزه‌های هنری پیشرفت می‌کند. همچنین علاوه بر موارد گفته شده با تشویق به ایده‌پردازی، حل مسائل فکری و تقویت تخیل، خلاقیت هنری او نیز تقویت می‌گردد.

ساعات کاری ویژه

برای والدین شاغل

ساعات کاری عادی مهد و پیش دبستان مهرداد از ساعت 09:00 صبح تا 12:45 بعد از ظهر است. با این حال، برای والدینی که شاغل هستند و نیاز دارند کودکان خود را قبل از شروع ساعت کار به مهد و پیش دبستان بفرستند، این بازه زمانی متغیر بوده و امکان نگهداری در آکادمی از ساعت 07:00 صبح تا 17:00 عصر فراهم است. این بازه زمانی بیشتر از ساعت کاری معمول در کشور ایران می‌باشد و طولانی‌ترین فرصت را برای نگهداری و آموزش کودکان در اختیار والدین شاغل قرار می‌دهد. در این ساعات فرزند شما طبق یک برنامه آموزشی بازی محور به یادگیری زبان پرداخته و علاوه بر آن مهارت های فرهنگی، اجتماعی و هوش هیجانی او تقویت می‌شود.

کتاب های پرفروش مجیک فانیکس

دکتر مهرداد مولودی

از سری کتاب های پر فروش دکتر مهرداد مولودی می‌باشد که درآن کودکان به‌جای یادگیری حروف الفبا بصورت معمول، با صدای کلمات آشنا شده و جلمه سازی می‌کنند. بی‌شک دکتر مهرداد مولودی بهترین مدرس برای کتاب‌های خود می‌باشند که تمامی تکنیک های تخصصی آموزش کودکان را در دوره های تربیت مدرس آکادمی مهرداد با مدرسان خود به اشتراک می‌گذارند.

section-kindergarten-6

درخواست مشاوره رایگان

- پاسخ پرسش های پرتکرار شما -

سوالات متداول

از سن 3.5 تا 6 سال پذیرای عزیزانمون توی آکادمی هستیم. البته برای بچه های سه سال هم اگر دوره جذب رو گذرونده باشن امکان ثبت نام داریم.

دوره جذب به این معنیه که فرزند شما به راحتی بتونه از والدین جدا بشه و دچار اضطراب جدایی نشه.

تقریبا هر چیزی که بچه ها توی این سن طلایی 3 تا 6 سال بهش نیاز دارن، از ریاضی و نجوم و جغرافیا گرفته تا زبان فارسی و فرانسه و انگلیسی و کلی دوره های جذاب دیگه. آکادمی زبان مهرداد همونجور که از اسمش پیداس یه مهد معمولی نیست؛ یه فرهنگستانه سه زبانه‌اس!

دوره فانیکس یک دوره جامع تقویت مهارت های خواندن نوشتن از طریق سری کتاب های مجیک فانیکس تالیف آقای دکتر مولودی است که در دهمین جشنواره کتاب های آموزشی رشد وزارت آموزش و پرورش ایران به عنوان اثر تقدیری برنده جشنواره گروه کتاب های خارجی معرفی شدند.

بله یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد آکادمی ما اینه که فرزند شما با افرادی که دقیقا هم‌سن خودشون هستن در یک کلاس قرار میگیرن.

بله فرزند شما از بدو ورود تا خروج حتی خارج از تایم کلاس ها، در محیط آکادمی؛ زیر نظر کادر آموزشی قرار دارن. مربی، روانشناس و کمک مربی همیشه کنار بچه ها هستن تا تربیت، رشد و آموزش بچه ها به نحو احسنت اتفاق بیوفته. از نظر امنیت محیط هم باید بگم که تمام محیط آکادمی با دوربین‌های مدار بسته پوشش داده شده.
از نظر روانشناختی بله توسط روانشناس و دفترچه پیشرفتی که دارن ارزیابی میشن. در پایان هر سه ماه هم هر چیزی که یاد گرفتن را در حضور والدین در تاک شو به نمایش میزارن.

بله برای خردسالان به صورت آنلاین کلاس های زبان انگلیسی و فرانسه داریم که از نظر آموزشی هیچ فرقی با دوره حضوری ندارن و کاملا به شیوه زبان مادری و بازی محور برگزار میشن. پلتفرم آموزشی ما بیگ بلو باتن هست که خیلی راحت بچه ها میتونن در کلاس مشارکت داشته باشن.

بله، ما معمولا در تمامی فصل‌های سال اردوهای آموزشی برگزار میکنیم تا فرزند شما در محیطی خارج از فضای آکادمی به یادگیری زبان انگلیسی بپردازه و تجربه های جدید کسب کنه

خیر، یک نکته خیلی جالب در رابطه با آموزشگاه زبان ما اینه که فرزند شما بعد 6 سالگی و در صورت تمایل میتونه وارد کلاس های ترمیک حضوری یا آنلاین ما بشه و تا سطح IELTS8 یا CPE با ما همراه باشه

مطالعات نشون میده که بازه سنی 3 تا 6 سال دوره طلایی برای یادگیری زبان های خارجه محسوب میشه. در واقع تو این سن ذهن فرزند شما مشابه یک اسفنج میمونه که به راحتی همه چیو جذب میکنه و تو خودش نگه میداره. همچنین ما برای آموزش زبان به کودکان از متد جادویی مجیک فانیکس دکتر مهرداد مولودی استفاده میکنیم که یادگیری فرزند شما رو چند برابر میکنه. درواقع فرزند شما به جای یادگیری حروف الفبا به شکل سنتی، با صدای کلمات آشنا میشه و یاد میگیره که چطور به راحتی جمله سازی کنه.

مهد و پیش دبستان آکادمی زبان مهرداد

آموزش زبان از سنین پایین، به ویژه در دوران طلایی 3 تا 6 سالگی، تأثیرات عمیق و ماندگاری در زندگی کودکان دارد. طبق تحقیقات، کودکانی که در این دوران طلایی به یادگیری دو زبان می‌پردازند، پیشرفت‌های شگفت‌انگیزی را در مهارت‌های زبانی، فرهنگی و هوش هیجانی خود تجربه می‌کنند. فرزندان شما در آکادمی زبان مهرداد از طریق داستان‌های جذاب، شعرهای کودکانه و به‌صورت بازی محور با حروف و کلمات آشنا شده و به یادگیری زبان انگلیسی و فرانسه می‌پردازند.

تجربه‌ای جذاب و به یاد ماندنی از آموزش پیش‌دبستانی با رویکرد آموزش به شیوه زیبان مادری!

آموزشگاه زبان مهرداد با تمرکز بر رشد چندجانبه کودکان، یکی از بهترین تجربه های پیش‌دبستانی را برای فرزندان شما عزیزان به ارمغان می‌آورد. از آموزش زبان انگلیسی و فرانسه گرفته تا تقویت هوش هیجانی، از مهارت‌های اجتماعی گرفته تا آموزش‌های علمی هنری، تنها بخشی از خدمات بی‌شمار مهد و پیش دبستان آکادمی مهرداد به شمار می‌رود که فرزند شمارا برای فردای بهتر آماده می‌کند. به دنیای آکادمی زبان مهرداد خوش آمدید!

روشی دلپذیر برای شروع آموزش در پیش‌دبستانی

آکادمی زبان مهرداد با تمرکز بر توسعه رشد جسمانی، عاطفی، اجتماعی و ذهنی برای فرزندان شما، بهترین محیط آموزشی را ایجاد می‌کند. یکی از مهمترین اهداف ما، تربیت کودکانی خلاق، مسئول و آگاه می‌باشد که با تسلط بر مهارت‌های مختلف، در مواجهه با چالش‌های آینده آماده شده باشند. ما تضمین می‌کنیم که علاوه بر یادگیری مهارت های زبانی، فرزندان شما با شادی و نشاط در محیط آکادمی، از مراحل ابتدایی زندگی خود لذت ببرند.

 چرا آکادمی زبان مهرداد

 • استفاده از متد های دکتر مهرداد مولودی-مولف کتاب‌های پرفروش "مجیک‌فانیکس"
 • 20 سال تجربه تخصصی در خصوص آموزش زبان به کودکان
 • آموزش کودکانه با تمرکز بر مکالمه زبان، "فانیکس" و داستان‌خوانی
 • مهد چند زبانه که فرزند شما را برای ورود به جامعه بین المللی آماده می‌سازد
 • آموزش زبان فرانسه و "لوح‌نویسی" به عنوان بخشی از آموزش های جذاب آموزشگاه زبان مهرداد
 • پایه گذاری مهارت های دیجیتالی و ریاضی در ذهن فرزندان شما
 • فضاهای مستقل مجهز به تسهیلات هنر خلاقیت، موسیقی و آشنایی با حیوانات
 • بازی‌های مهارتی، کاردستی، ورزش و هنر به‌عنوان جزئی از برنامه‌های آموزشی
 • تجربه‌ای بی‌نظیر با جغرافیا، آزمایشگاه علوم و ...
 • جشن‌ها و اردوهای آموزشی در طول سال تحصیلی
 • جلسات "تاک شو" و گزارش‌دهی روزانه از روند یادگیری فرزند شما
 • جلسات پرسش و پاسخ در حضور مدیر و معاونین آموزشی
 • ساعات کاری ویژه برای والدین شاغل

با آکادمی زبان مهرداد، به فردایی بهتر و شروعی متفاوت در مدرسه خوش‌آمد می‌گوییم.

خدمات مهد و پیش دبستان آموزشگاه زبان مهرداد

تاک شو

برنامه تاک شو، یک جلسه ارزیابی از پیشرفت روند یادگیری فرزند شماست. در این جلسه عزیزان شما تمام مهارت‌ و دانش‌هایی را که در طول سه ماه گذشته بدست آورده‌اند برای شما به نمایش می‌گذارند.

مجیک فانیکس (آوا شناسی)

از سری کتاب های پر فروش دکتر مهرداد مولودی می‌باشد که درآن کودکان به‌جای یادگیری حروف الفبا بصورت معمول، با صدای کلمات آشنا شده و جلمه سازی می‌کنند. بی‌شک دکتر مهرداد مولودی بهترین مدرس برای کتاب‌های خود می‌باشند که تمامی تکنیک های تخصصی آموزش زبان کودکان را در دوره های تربیت مدرس آکادمی مهرداد با مدرسان خود به اشتراک می‌گذارند.

جشن و رویداد های مناسبتی

در آکادمی زبان مهرداد با فرا رسیدن مناسبت های مختلف ایرانی یا بین المللی (روز پدر، روز مادر، عید نوروز، کریسمس، هالوین و ...)، محتوا آموزشی متناسب با آن رویداد به زبان انگلیسی آماده شده و به فرزندان شما عزیزان آموزش داده می‌شود. این کار باعث می‌شود تا فرزند شما علاوه بر یادگیری اصولی زبان انگلیسی با فرهنگ ایرانی و کشور های دیگر آشنا شود.

مربیان آکادمی مهرداد در زمان فرا رسیدن مناسبت های مختلف ایرانی یا بین المللی محتوا های آموزشی متناسب با آن مناسبت را آماده کرده و به صورت انگلیسی با فرزندان شما کار می‌کنند. این کار باعث می‌شود تا فرزند شما علاوه بر یادگیری اصولی زبان انگلیسی با فرهنگ ایرانی و کشورهای دیگر آشنا شود.

دست ورزی

در کلاس های دست ورزی آکادمی زبان مهرداد، فرزند شما روش صحیح نگهداشتن و استفاده از مداد را یاد می‌گیرد. او همچنین با رنگ‌های مختلف و روش صحیح رنگ آمیزی آشنا شده و از طریق تمرین در خط‌کشی، توانایی کشیدن خطوط مستقیم و منحنی در او تقویت می‌شود. 

ریاضی

فرزند شما با آموختن مباحث ریاضی ابتدایی مانند اعداد، اشکال هندسی و عملیات حسابی ساده به‌طور کلی با علم ریاضی آشنا شده و ذهن او شکوفا می‌شود.

کلاس های علوم

کسب دانش در زمینه مباحث علمی مانند جهان حیوانات، طبیعت، اجسام و انرژی و تجربه آزمایش‌های ساده.

هوش هیجانی

محتوا آموزشی این کلاس ها عبارت است از توسعه شناخت احساسات، مهارت‌های ارتباطی، مدیریت خشم و استرس و تقویت هوش هیجانی فرزند شما که او را برای مقابله صحیح با چالش‌های مختلف زندگی آماده می‌سازد.

جغرافیا

همانطور که از اسمش پیداست فرزند شما با نقشه‌ها، قاره‌ها، کشورها و جاذبه‌های جغرافیایی آشنا شده و درک بهتری نسبت به محیط اطراف خود پیدا می‌کند.

هنر و خلاقیت

در این دوره فرزند شما از طریق نقاشی، بازی‌ و اشعار کودکانه به زبان انگلیسی، بصورت محسوس درحوزه‌های هنری پیشرفت می‌کند. همچنین علاوه بر موارد گفته شده با تشویق به ایده‌پردازی، حل مسائل فکری و تقویت تخیل، خلاقیت هنری او نیز تقویت می‌گردد.

نجوم

آشنایی با سیارات، ستارگان و مفاهیم ابتدایی نجوم از دستاورد های این کلاس آموزشی منحصر به فرد می‌باشد.

جالب است بدانید که محتوای آموزشی فرزندان شما عزیزان به صورت هفتگی و زیر نظر دکتر مهرداد مولودی بروز می‌شوند تا کوچک‌ترین تداخلی در روند یادگیری فرزند شما وجود نداشته باشد.

آموزشگاه زبان انگلیسی مهرداد با ایجاد برنامه‌های متنوع و آپدیت هفتگی محتوا آموزشی، تجربه یادگیری لذت‌بخش و جذابی را برای کودکان ارائه می‌دهد و انگیزه آن‌ها را برای یادگیری زبان افزایش می‌دهد.

ساعات کاری آکادمی زبان مهرداد

ساعات کاری عادی مهد و پیش دبستان مهرداد از ساعت 09:00 صبح تا 12:45 بعد از ظهر می‌باشد. با این حال، برای والدینی که شاغل هستند و نیاز دارند کودکان خود را قبل از شروع ساعت کار به مهد و پیش دبستان بفرستند، این بازه زمانی متغیر بوده و امکان نگهداری در آکادمی از ساعت 07:00 صبح تا 17:00 عصر فراهم است. این بازه زمانی بیشتر از ساعت کاری معمول در کشور ایران می‌باشد و طولانی‌ترین فرصت را برای نگهداری و آموزش کودکان در اختیار والدین شاغل قرار می‌دهد. در این ساعات فرزند شما طبق یک برنامه آموزشی بازی محور به یادگیری زبان پرداخته و علاوه بر آن مهارت های فرهنگی، اجتماعی و هوش هیجانی او تقویت می‌شود.

آیا مهد و پیش دبستان مهرداد دارای فضای بازی مناسبی برای کودکان است؟

بله، مهد و پیش دبستان مهرداد دارای فضای بازی مناسبی برای کودکان تحت عنوان "کیدلند" و "کیدگاردن" می‌باشد. این مرکز آموزشی با اهتمام به شرایط فیزیکی و امکانات مناسب، فضایی بسیار زیبا را فراهم کرده است که کودکان بتوانند در آن بازی کنند و از فعالیت‌های آموزشی لذت ببرند. فضای بازی در مهد و پیش دبستان مهرداد به‌طور کامل با تجهیزات و اسباب بازی‌های آموزشی مجهز شده است. این فضاها شامل انواع اسباب بازی، کلبه های آموزشی، موتور‌های بازی، حیوانات اهلی، لوازم آموزشی تعاملی و سایر ابزارهای آموزشی است که باعث تحرک کودکان، ایجاد خلاقیت و تقویت مهارت‌های زبانی، اجتماعی و حرکتی آن‌ها می‌شود.

علاوه بر موارد بیان شده، فضای بازی در مهد و پیش دبستان مهرداد به صورت مستقل و مجزا برای گروه سنی 3 تا 6 سال طراحی شده است. این امر به کودکان امکان می‌دهد تا در محیطی مناسب و تناسب‌سازی شده با نیازهای خود بازی کنند و از تجربه‌های آموزشی سود ببرند. به‌طور کلی، آکادمی زبان مهرداد به عنوان یک مرکز آموزشی حرفه‌ای، به فضای بازی و آموزشی فرزندان شما توجه ویژه ای دارد تا فرزندان شما بتوانند به‌طور جذاب و همراه با یادگیری، تجربه‌های مثبتی را کسب کنند.

آیا پس پایان این دوره آموزشی فرزند ما می‌تواند به صورت روان انگلیسی صحبت کند؟

ما تضمین می‌کنیم تا در صورتی که فرزند شما تمامی دوره های مهد و پیش دبستان آکادمی مهرداد را گذرانده باشد قادر خواهد بود تا بدون فکر کردن و به‌صورت روان زبان انگلیسی را مشابه زبان مادری خود صحبت کند.