مهد زبان و پیش دبستان حضوری

مهد زبان و پیش دبستان حضوری

کلاس های حضوری مهد و پیش دبستان انگلیسی با آموزش های کاملا کودکانه در زمینه های مکالمه زبان، فونیکس، داستان خوانی، کاردستی و دست ورزی، بازی های مهارتی، مدرسه طبیعت، آزمایشگاه علوم، کارگاه ریاضی، هوش هیجانی و اخلاق، ورزش، هنر و خلاقیت، موسیقی ارف، زبان فرانسه و لوح نویسی پیش دبستان در دو شیفت صبح (8 تا 2) و عصر (3 تا 5) فرزندان شما را برای فردایی بهتر و شروعی متفاوت تر در مدرسه آماده می سازد. این آموزش ها در فضایی مستقل و متناسب با روحیات و نیاز های خردسالان و مجهز به سالن ژیمناستیک ریتمیک، آتلیه هنر خلاقیت، استودیو موسیقی ارف، سالن بازی (کیدزلند)، حیاط سبز (کیدز گاردن)، فضای باغبانی و فضای آشنایی با حیوانات (تماما مجهز به دوربین های مدار بسته) انجام می شود. همچنین در طی سال تحصیلی به مناسبت های مختلف، اردو های آموزشی و جشن های متنوعی اجرا می شود. با رویکرد جامع آموزشی و پرورشی آکادمی زبان مهرداد، ضمن تاکید بر شادی فرزندان شما، زمینه های رشد عاطفی اجتماعی، جسمی حرکتی، ذهنی شناختی و زبانی نوآموزان در محیطی امن و سالم فراهم می سازد. هدف این دوره ها تربیت کودکی قانونمدار، متفکر، منتقد، خلاق، نوآور، کارآفرین، خود محور، جمع گرا، مسوول در برابر فرهنگ و جامعه، آگاه به مسائل زیست محیطی، مسلط به دو زبان خارجی، مسلط به دانش ریاضی و مهارتهای دیجیتال، حلال مشکلات و البته با روابط عمومی بالا برای مواجه با چالش های قرن بیست و یکم می باشد.

 

خواهشمندیم قبل از انتخاب دوره حضوری مهد و پیش دبستان انگلیسی در آکادمی زبان مهرداد به شرایط خاص آکادمی در مقابله با شیوع کرونا توجه بفرمایید:

 

  • کلیه کلاس های مهد و پیش دبستان انگلیسی به یک سوم ظرفیت و با اختصاص فضای 2 تا 3 متر مربع برای هر نوآموز در هر کلاس برگزار می شوند.
  • برای کاهش تراکم جمعیت زبان آموزان در آکادمی، کلیه دوره های زبان ترمیک گروهی غیر حضوری (آنلاین) برگزار می شوند.
  • دستگاه ضدعفونی کننده هوشمند در درب ورود به پیش دبستان نصب و قابل استفاده است.
  •  با استفاده از دستگاه تب سنج، از ورود زبان آموزان مشکوک در درب ورودی ممانعت به عمل می آید.
  •  ورود افراد متفرقه به داخل مجموعه ممنوع و طبقه زبان آموزان از طبقه محل تردد سایر پرسنل کاملا جدا شده است.
  •  همگی نیروها موظف به داشتن شیلد و دستکش در محل کار هستند.
  • کلاس ها به طور پیوسته قبل و بعد از شروع کلاس ضدعفونی می شوند.  
  • داشتن دستکش، شیلد، ماسک و ژل ضدعفونی و دستمال کاغذی، بطری آب، لوازم تحریر شخصی، خوراکی شخصی برای تک تک زبان آموزان الزامی است و آکادمی از پذیرش فرزندانی که والدین آنها همکاری لازم را نداشته باشند معذور است.
دیدگاه خود را بنویسید