وبلاگ

Better Education, Better Tomorrow

48 امین دوره جذب و تربیت مدرس کودکان و نوجوانان

دکتر
مهرداد مولودی
مؤسس
آکادمی زبان مهرداد
بزرگترین‌ها در طول تاریخ معلم بودن! از لئو تولستوی نوسینده شهیر روسی تا آبراهام لینکلن رئیس جمهور محبوب ایالات متحده و کمی معاصرتر برایان تریسی شخصیت برتر و اثرگزار دنیای کسب و کار امروزی. انتخاب حرفه معلمی میتونه برای شما یک نقطه عطف باشه. یک شروع برای ساختن اعتماد به نفس شما، خود باوری و عزت نفس شما، توانمندتر کردن توانمندی‌هاتون و البته بهبود مهارت های شما در فن بیان، مدیریت و رهبری. اگر توام به دنبال حرفه ای شدن توی آموزش زبان انگلیسی هستی، در 48 امین دوره تربیت مدرس کودکان و نوجوانان با ما همراه شو ...
چــــــرا
، آکـــــادمی زبـــــان مهرداد؟
همیشه دنبال یه شغل ایده‌آل توی یه محیط پرانرژی و خلاق بودی؟ آکادمی زبان مهرداد، یه فرصت استثنایی برای تو داره! ما توی آکادمی زبان مهرداد، به دنبال افراد با انگیزه و خلاق هستیم تا به تیممون بپیوندن و با هم به بچه‌ها و نوجوان‌ها زبان انگلیسی رو به بهترین نحو آموزش بدیم. مزایای کار توی آکادمی زبان مهرداد، فقط به حقوق و مزایای معمول ختم نمیشه، ما به فکر پیشرفت و ارتقای شما هم هستیم.
20,000+
دانشجو
۳۱,۲۰۰+
ساعت آموزش
20+
سال تجربه
شرکت در این دوره آمــــــــــــــــــوزشی
48 YL TTC

در این دوره، جدیدترین رویکردهای آموزشی، تکنیک‌های ارتباط موثر با زبان‌آموزان، طراحی درس‌های تعاملی و خلاقانه، استفاده از هوش، انگیزه و سبک‌های یادگیری زبان‌آموزان برای پیشرفت آنها، آموزش مهارت‌های گفتاری، شنیداری، خواندن و نوشتن به صورت خلاقانه، ارتقای تلفظ، گرامر و دایره واژگان زبان‌آموزان، مدیریت کلاس‌های حضوری و آنلاین، رشد مهارت‌های شناختی زبان‌آموزان از طریق بازی، اصلاح صحیح خطاها، استفاده از ابزارهای دیجیتال در کلاس آنلاین، استفاده از آواز، شعر و داستان در کلاس و علاقه‌مند کردن بچه‌ها به انجام تکلیف را یاد خواهید گرفت. همچنین، دکتر مهرداد مولودی شخصاً متد جادویی مجیک فانکیس را به شما آموزش می‌دهد تا بتوانید به کودکان و نوجوانان خوندن و نوشتن را از مرحله مداد دست گرفتن تا تلفظ نیتیو لایک یاد بدهید.

چـــــرا
در این دوره شرکت کنم؟
این دوره ها توسط دکتر مهرداد مولودی طراحی و توسط برترین استادان ایران و جهان برای طیف وسیعی از مخاطبین که قصد ورود به دنیای آموزش زبان را دارند و یا با تجربه ای چند ساله قصد توسعه حرفه های خود را دارند اجرا می شود.
نظـــــــرات هـــمراهـــــان
Education Courses
سارا اکبری مدرس زبان انگلیسی
"من همیشه عاشق کار با کودکان و نوجوانان بودم و به خاطر همین توی دوره تربیت مدرس کودک و نوجوان آکادمی زبان مهرداد شرکت کردم. این دوره خیلی به من کمک کرد تا مهارت‌های لازم برای تدریس به کودکان و نوجوانان رو یاد بگیرم. اساتید این دوره خیلی مسلط و باتجربه بودند به خصوص دکتر مولودی که یکی افراد برند توی حوزه آموزش زبان به کودکان هستند."
شیما نوری مدرس زبان انگلیسی
"من قبلاً تجربه تدریس به بزرگسالان رو داشتم، ولی هیچ‌وقت به کودکان و نوجوانان درس نداده بودم. برای همین توی دوره تربیت مدرس کودک و نوجوان آکادمی زبان مهرداد شرکت کردم. این دوره خیلی به من کمک کرد تا با روش‌های تدریس به کودکان و نوجوانان آشنا بشم و بتونم باهاشون ارتباط برقرار کنم."
علی مدرس زبان انگلیسی
"من به تازگی دوره تربیت مدرس کودک و نوجوان آکادمی زبان مهرداد را به پایان رساندم و می‌خواهم نظرات خود را در مورد این دوره با شما به اشتراک بگذارم. اولین و مهم‌ترین نقطه قوت این دوره، حضور دکتر مهرداد مولودی، مولف سری کتاب‌های پرفروش مجیکس فانیکس به عنوان مدرس دوره بود. حضور ایشان در این دوره، فرصتی بی‌نظیر برای من بود تا از دانش و تجارب ایشان به طور مستقیم بهره‌مند شوم."
ســوالــات
سوالات متداول کاربران
در این دوره کاملا جدید در آکادمی زبان مهرداد و در ادامه 47 دوره پیشین طی 14 سال گذشته، من و همکارانم در آکادمی زبان مهرداد قصد داریم تا به شما فرصت درخشش و متمایز شدن در کلاس‌هاتون رو بدیم. در این دوره یاد میگیرین که جدیدترین رویکردهای آموزشی چی هستن و چطور با تکنیک های بروز می‌تونید با زبان آموزانتون موثرترین ارتباط رو بگیرید. یاد میگیرن چطور طرح درس‌های تعاملی واسه کلاس های حضوری و آنلاین بنویسید و چطور از ویژگیهای فردی زبان آموزانتون مثل هوش، انگیزه و سبک های یادگیری برای پیشرفت اونها و البته موفقیت کلاس خودتون استفاده کنید. یاد می‌گیرد که چطور خلاقانه‌تر مهارت های گفتاری، شنیداری و خواندن و نوشتن رو به زبان آموزانتون آموزش بدین، تلفط اونها و گرامر اونها رو بهتر کنین و البته دایره واژگانشون رو هم ارتقا بدین. مدیریت کلاس های حضوری و آنلاین رو یاد می‌گیرین و مهارت های شناختی اونها رو از طریق بازی رشد می‌دین. خطاهاشون رو به شکلی صحیح اصلاح می‌کنین و از ابزارهای دیجیتال کلاس آنلاین هم آگاه می‌شین. یاد می‌گیرین که چطور از آواز و شعر و داستان واسه کلاسها استفاده کنین و چطور بچه ها رو به انجام دادن تکلیف علاقه مند کنین. و من هم شخصا بهتون یادخواهم داد که چطور با متد جادویی مجیک فانکیس به بچه ها خوندن و نوشتن رو از مرحله مداد دست گرفتن تا تلفظ نیتیو لایک یاد بدین.
بله حتماً! در پایان این دوره، به شما مدرک معتبر از آکادمی زبان مهرداد اعطا میشه. این مدرک معتبر، گواهی بر تعهد و تلاش شما در یادگیری زبان انگلیسی و گذراندن دوره با موفقیت خواهد بود. مدرک آکادمی زبان مهرداد به شما کمک می‌کنه تا: در رزومه خودتون از اون استفاده کنید و شانس خودتون رو برای پیدا کردن شغل مناسب افزایش بدید، در مصاحبه‌های شغلی، مهارت و دانش زبانی خودتون رو به اثبات برسونید و همچنین در مسیر آموزش زبان انگلیسی، انگیزه و اعتماد به نفس بیشتری پیدا کنید. ما به شما اطمینان می‌دیم که با گذراندن این دوره و دریافت مدرک معتبر آکادمی زبان مهرداد، به یک گام به اهدافتون در آموزش زبان انگلیسی نزدیک‌تر خواهید شد.
  1. بیمه تامین اجتماعی از ابتدای همکاری: خیالتون راحته که از همون اول تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار می‌گیرید.
  2. حقوق به موقع: دیگه نگران دیر شدن حقوق‌هاتون نباشید، ما به تعهداتمون پایبندیم.
  3. امکان ارتقای شغلی: اگه دنبال پیشرفت هستید، آکادمی زبان مهرداد مسیر رو برای شما هموار می‌کنه.
  4. حضور دکتر مهرداد مولودی: از تجارب و دانش موسس آکادمی زبان مهرداد، به طور مستقیم بهره‌مند بشید.
  5. کارگاه‌های هفتگی شنبه سبز: دانش زبانی خودتون رو با شرکت توی این کارگاه‌ها به طور مداوم ارتقا بدید.
  6. دوره‌های آموزشی ضمن خدمت: فرصتی برای یادگیری و پیشرفت بیشتر.
  7. دریافت توصیه نامه شغلی: برای مهاجرت یا پیدا کردن شغل در شرکت‌های بین المللی، از آکادمی زبان مهرداد کمک بگیرید.
  8. کلاس‌های کم جمعیت: با تعداد 5 تا 8 نفر در هر کلاس، به تمام زبان‌آموزان توجه کافی میشه.
  9. قرارداد حقوق ثابت: اگه تمایل داشته باشید، می‌تونید به جای قرارداد حق التدریس، با ما قرارداد حقوق ثابت ببندید.
  10. بورسیه تحصیلی: برای شرکت در دوره‌های آموزشی خارج از آکادمی، از بورسیه تحصیلی استفاده کنید.