وبلاگ

Better Education, Better Tomorrow

48 امین دوره جذب و تربیت مدرس کودکان و نوجوانان

معرفی بهترین مهد کودک های تهران + آدرس دقیق

خواندن این مطلب
6 دقیقه
زمان میبرد!

مقدمه

مهد کودک یکی از مهم‌ترین مواردی است که در بهبود سطح آموزشی فرزند شما تأثیرگذار است. انتخاب کردن مهد کودکی مناسب که پتانسیل‌های مهارتی و علمی فرزندتان را بهبود بدهد از اهمیت بالایی برخوردار بوده و به همین جهت باید تمام تلاش خود را برای شناخت بهترین گزینه ممکن به کار گیرید. در این متن قصد داریم به محبوب‌ترین مهد کودک‌ های شهر تهران اشاره‌ای داشته باشیم و شما عزیزان را در این انتخاب یاری کنیم.

1. مهد کودک آکادمی مهرداد (بهترین مهد کودک تهران)

به گفته بسیاری از والدین گرامی، مهد کودک و پیش دبستانی آکادمی مهرداد به عنوان یک مهد دو زبانه، بهترین مهد کودک موجود در شهر تهران شناخته می‌شود. چنانچه به آموزش صحیح فرزندان خود در محیطی گرم و بی‌نظیر علاقه‌مند هستید، گزینه‌ای بهتر از مهد کودک و پیش دبستانی آکادمی مهرداد برایتان وجود ندارد.

در این مهد کودک می‌توانید شاهد آموزش زبان انگلیسی و فرانسه باشید. آموزش زبان‌های مذکور با بهره‌گیری از جدیدترین تکنیک‌های آموزشی روز صورت می‌گیرد تا کودکان علاوه بر بازی و سرگرمی، یک زبان دیگر به غیر از زبان مادری خود را فرا گیرند.

مهم‌ترین پارامتری که منجر به موفقیت ما شده است،‌ سابقه و تجربه کادر آموزشی‌ آکادمی مهرداد محسوب می‌شود. در آکادمی مهرداد مهارت‌های مختلفی همچون مهارت‌های آموزشی و مهارت‌های علمی و هنری نیز آموزش داده می‌شود تا کودکان شما در هر سنی به بهترین پتانسیل خود دست پیدا کنند.

ما در آکادمی زبان مهرداد آرامش و امنیت کودکان شما را به عنوان اولویت اصلی خود قرار داده‌ایم و به همین جهت می‌توانید با خیال راحت کودکانتان را در اختیار کادر آموزشی ویژه ما بگذارید. ما به شما این اطمینان را می‌دهیم که در مهد کودک و پیش دبستانی آکادمی مهرداد، فرزندان پاک ایران زمین را به بهترین روش ممکن آموزش خواهیم داد.

مطالب مرتبط:  استفاده از داستان ها در فرایند یادگیری زبان انگلیسی

2. مهد کودک شرویلا (بهترین مهد کودک های تهران)

گزینه دوم در لیست ما مهد کودک شرویلا است. این مهد کودک نیز توانسته است به رتبه خوبی در بین مهد کودک‌ های تهران به دست بیاورد و بتواند رضایت خاطر اکثر والدین را به سمت خود جلب کند. نکته جالب در مورد این مهد کودک آن است که علاوه بر موارد آموزشی عادی، کودکان با مباحث مهمی همچون نجوم و یا ریاضیات نیز به طور کامل آشنا می‌شوند.

طبیعتاً وجود این امکان عالی گزینه‌ای بی‌نظیر جهت بهبود دانش کودکان شما پیش از حضور در مدرسه است. مهد کودک شرویلا در منطقه یک تهران قرار دارد و والدینی که در این منطقه قرار دارند می‌توانند نسبت به انتخاب آن جهت آموزش فرزندان خود اقدام کنند.

توجه داشته باشید که این مهد کودک دارای محدودیت سنی است و کودکان شیرخوار در این مهد کودک پذیرش نمی‌شود. کودکان بالاتر از این سن از نظر پذیرش با مشکل خاصی روبه‌رو نیستند و به راحتی در مهد کودک شرویلا پذیرش خواهند شد.

3. مهد کودک پاپیون (بهترین مهد کودک های تهران)

اگر به دنبال یک مهد کودک هستید که در سهروردی شمالی قرار گرفته باشد می‌توانید به سراغ مهد کودک پاپیون بروید. این مهد کودک توانسته است با اجرای یک دکور بسیار جذاب فضایی فوق‌العاده زیبا را برای آموزش کودکان فراهم بیاورد که قطعاً نکته مثبتی محسوب می‌شود.

مورد مهمی در مورد مهد کودک پاپیون باید به آن اشاره کنیم، داشتن کلاس‌های آموزشی برای سنین مختلف است تا بدین نحو کلیه کودکان با توجه به ظرفیت کلی خود از دانش کارشناسان موجود در این مهد کودک بهره‌مند شوند. مهد کودک پاپیون دارای فضایی امن است و می‌توانید از بابت آرامش خاطر فرزندان خود اطمینان خاطر کاملی داشته باشید.

4. مهد کودک ارژنگ (بهترین مهد کودک های تهران)

نمی‌توان از مهم‌ترین مهد کودک‌ های تهران یاد کرد، اما نامی از مهد کودک ارژنگ نبرد. این مهد کودک برای بیشتر از بیست سال به بسیاری از والدین و فرزندان آن‌‌ها خدمت‌رسانی کرده است. بنابراین اگر سابقه یک مهد کودک برایتان اهمیت بالایی دارد می‌توانید این گزینه مهم را در نظر داشته باشید.

مطالب مرتبط:  آموزش زبان انگلیسی را در کجا شروع کنم؟

مهد کودک ارژنگ با فراهم کردن محیطی شاد و کودکانه به فرزندان شما اجازه می‌دهد تا بر اساس سلیقه و همچنین ذهنیت خاص خود نسبت به یادگیری امور گوناگون اقدام کنند. نکته جالبی که در مورد این مهد کودک باید به آن اشاره کرد، بهره‌گیری از تکنیک‌های جدید آموزشی است.

وجود تکنیک‌ها یا همان متدهای نوین آموزشی در مهد کودک ارژنگ آن را به یک انتخاب ارزشمند برای بسیاری از والدین تبدیل کرده است. علاوه بر این، می‌توانید انتظار داشته باشید که این مهد کودک تجهیزات مدرن و قابل توجهی را در اختیار کودکان شما قرار دهد تا روند آموزش آن‌ها به شکل بهتری پیگیری شود. مهد کودک ارژنگ در خیابان مریم تهران قرار دارد که باید از طریق میدان ولیعصر به آن دسترسی پیدا کنید.

5. مهد کودک کندو (بهترین مهد کودک های تهران)

در ادامه معرفی بهترین مهد کودک های تهران باید از مهد کودک کندو یاد کنیم. این مهد کودک نیز همانند سایر مواردی که از آن‌ها یاد کردیم قطعاً نیازهای کودکان شما را از نظر آموزشی به بهترین شکل ممکن برطرف خواهد کرد. به گفته مسئولان این مهد کودک، پیشرفت کودک شما در کندو قابل توجه خواهد بود به نحوی که نمی‌توان آن را نادیده گرفت.

در این مهد کودک موارد مختلفی همچون بهداشت و نحوه رفتار با دیگران به کودکان آموزش داده می‌شود و به همین جهت میتوان آن را یک مهد کودک خاص دانست. مورد دیگری که باید حتماً به آن توجه داشته باشید، امکان پذیرش کودکان شیرخوار در این مهد کودک است. بنابراین، اگر کودک شیرخواره دارید و قصد دارید یک مهد کودک با این شرایط را انتخاب کنید،‌ مهد کودک کندو می‌تواند انتخاب مناسب برای شما باشد.

مهد کودک کندو در منطقه دو شهرک غرب قرار گرفته است. البته این آدرس شعبه اصلی مهد کودک کندو است. این مهد کودک شعبه دوم نیز دارد که در منطقه یک ولنجک جای گرفته است. در کنار همه موارد گفته شده باید به شهریه نسبتاً بالای مهد کودک کندو اشاره داشته باشیم که ممکن است برخی از والدین توانایی پرداخت آن را نداشته باشند.

6. مهد کودک مهرک (بهترین مهد کودک های تهران)

در گزینه بعدی فهرست خود قصد داریم به مهد کودک مهرک اشاره کنیم. مهد کودک مهر در منطقه چهار تهران قرار دارد و علاوه بر مهد کودک خدمات مربوط به بحث پیش دبستانی را نیز ارائه می‌دهد. این مهد کودک نیز از سابقه بالایی برخوردار است و به همین دلیل توانسته به عنوان یک گزینه محبوب شناخته شود.

مطالب مرتبط:  9 وبسایت آزمون آنلاین تعیین سطح برتر (همراه با پاسخ)

مهم‌ترین شاخصه مهد کودک مهرک را می‌توان وجود وسایل بازی متعدد در آن دانست. این وسایل به نحوی انتخاب شد‌ه‌اند که در عین جذابیت، امور مختلفی همچون ریاضی را به کودکان شما یاد شوند. کادر این مهد کودک نیز جزو بهترین کادرهای موجود در شهر تهران است و می‌توانید خیال راحتی از بابت امنیت فرزند خود در زمان حضور در این مهد کودک داشته باشید. مهد کودک مهر در خیابان شیخ بهایی قرار دارد.

7. مهد کودک آوای شادی (بهترین مهد کودک های تهران)

نخستین موردی که باید به آن اشاره کنیم، مهد کودک آوای شادی است. این مهد کودک به صورت اختصاصی تحت نظر وزرات آموزش و پرورش به فعالیت می‌پردازد. مهد کودک آوای شادی از جمله مهد کودک‌هایی است که در بخش تهران‌پارس قرار دارند و می‌توان از آن به عنوان یک گزینه نسبتاً مناسب یاد کرد.

از جمله ویژگی‌های مهم این مهد کودک می‌توان به وجود پرسنل دلسوز و حرفه‌ای اشاره کرد. این مهد کودک برای کودکان بین دو الی شش سال کلاس‌های آموزشی متفاوتی را برگزار کرده است که می‌توانید از آن‌ها بهره‌مند شوید. مهد کودک آوای شادی دارای کلاس‌هایی به شکل بازی‌کده است که در آن کودکان با بازی کردن نسبت به یادگیری امور مختلف آموزشی اقدام می‌کنند.

سخن پایانی

در این متن به بررسی مهم‌ترین مهد کودک‌های شهر تهران پرداختیم و از آن‌ها یاد کردیم. کلیه موارد مذکور دارای امکانات مناسبی جهت شناخت پتانسیل فرزندان شما عزیزان هستند، اما مهد کودک پیش دبستانی آکادمی زبان مهرداد از هر زاویه بهترین گزینه ممکن در این زمینه است.

با سال‌ها تجربه در زمینه آموزش زبان توانسته‌‌ایم موقعیتی را فراهم آوریم که کودکان شما در عین تجربه یک محیط دوست داشتنی با سرگرمی‌های جذاب، با زبان‌های مختلفی همچون انگلیسی و فرانسه به نحو احسن آشنا شوند. به منظور کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

درباره نویسندهنویسنده
پیام ناظری

نظرات کاربراندیدگاهتان را بنویسید

مطالب مرتبطدسته بندی مطالب

جدیدترین دوره های آموزشی

شنبه سبز 104
تومان
497,000
40%
شنبه سبز 103 (مدیریت کلاس آنلاین)
تومان
298,000
497,000
تدریس مهارت نوشتن در قرن ۲۱
تومان
180,000
Messy Bessy
تومان
100,000

جستجو کنید ...

فهرست محتوا ...

تبلیغات