وبلاگ

Better Education, Better Tomorrow

48 امین دوره جذب و تربیت مدرس کودکان و نوجوانان

۱۰ آموزشگاه زبان برتر برای کودکان (حضوری و آنلاین)

خواندن این مطلب
7 دقیقه
زمان میبرد!

مقدمه

با توجه به اهمیت بالای یادگیری زبان انگلیسی، بسیاری از والدین آگاه امروزی آموزش زبان انگلیسی را برای فرزند دلبند خود از همان دوران کودکی آغاز می‌کنند. یک نکته مهم در یادگیری موثر زبان انگلیسی در دوران کودکی، انتخاب بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی کودکان است. در این مقاله به معرفی ۱۰ آموزشگاه برتر زبان برای کودکان می‌پردازیم. اگر قصد دارید یک کودک دو زبانه داشته باشید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

اهمیت آموزش زبان انگلیسی در کودکی

دوران کودکی و نوجوانی بهترین دوران برای آموزش علوم مختلف از جمله زبان دوم است. ذهن کودک چون یک اسفنج مطالب آموزشی را جذب کرده و پژوهش‌ها نشان می‌دهد، آموزه‌هایی که در دوران کودکی آموخته می‌شوند، ماندگاری بالایی داشته و دیرتر فراموش می‌شوند. از آنجایی که زبان انگلیسی یک زبان بین المللی است و با توجه به رشد تکنولوژی و ارتباطات اصلی‌ترین مهارت برای دنیای آینده محسوب می‌شود، آموزش زبان انگلیسی به کودکان می‌تواند یک آینده نگری عالی و بهترین سرمایه‌گذاری طولانی مدت برای نسل آینده باشد.

ضمن این که کودکانی که زبان انگلیسی می‌آموزند، از اعتماد به نفس بالاتری برخوردارند، آگاهی ذهنی بیشتری دارند و در یادگیری سایر دروس دیگر نیز موفق‌تر عمل می‌کنند. کودکی که به زبان انگلیسی مسلط است، آینده تحصیلی، شغلی و اجتماعی بهتری خواهد داشت. به همین دلیل ما معتقدیم که آموزش زبان انگلیسی نه صرفا یک مهارت که یک ضرورت برای کودکان امروز و بزرگسالان نسل آینده خواهد بود.

بهترین سن شروع آموزش زبان انگلیسی

سوالی که اکثر والدین می‌پرسند این است که بهترین سن شروع آموزش زبان انگلیسی برای کودکان چه سنی است؟ از آنجایی که کودکان در سنین پایین به راحتی قادر به آموزش هر علمی هستند، یادگیری زبان انگلیسی برای آنان فرآیندی سریع و ساده خواهد بود. در واقع کودک از همان زمان که شروع به حرف زدن می‌کند مستعد یادگیری زبان دوم نیز می‌باشد. با این وجود تحقیقات نشان می‌دهد که بهترین زمان شروع یادگیری زبان دوم سن ۳ تا ۴ سالگی است. آموزش زبان در این سن می‌تواند با تقویت خلاقیت و هوش کودک نیز همراه باشد.

مطالب مرتبط:  دولینگو چیست؟

آموزش زبان انگلیسی به کودکان زیر سن آموزش رسمی (زیر ۷ سال) باید با متدهای نوین و استاندارد انجام پذیرد، ضمن این که آموزش به کودکان بالای ۷ سال نیز نیازمند مهارت، آشنایی با شیوه‌های علمی زبان آموزی و روش‌های آموزشی استاندارد است. توصیه ما به والدین آگاه برای آغاز زبان آموزی کودکان، انتخاب بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی کودکان است. در ادامه شما را با ۱۰ آموزشگاه زبان انگلیسی کودکان که آموزش در آن‌ها به صورت حضوری و آنلاین امکان پذیر می‌باشد آشنا می‌کنیم.

برترین آموزشگاه‌های زبان انگلیسی کودکان

همان طور که گفتیم مهمترین فاکتور در یادگیری زبان انگلیسی در کودکان، شیوه‌های تدریس است. بنابراین معیارهای انتخاب بهترین آموزشگاه به شما کمک می‌کند تا انتخاب بهتری داشته باشید. برترین آموزشگاه زبان انگلیسی کودکان باید دارای فاکتورهایی چون: مدرسان با تجربه و متخصص در تدریس به کودکان، محیط آموزشی عالی، اعتبار، تجهیزات و امکانات پیشرفته و به روز آموزشی، منابع آموزشی به روز و استاندارد، انعطاف‌پذیری در برنامه‌های آموزشی، کلاس‌های آنلاین، حضوری و خصوصی متناسب با شرایط زبان آموزان و… باشد. با توجه به این نکات برترین آموزشگاه‌های فعلی در حیطه آموزش زبان انگلیسی به کودکان فعال هستند عبارتند از:

1. آموزشگاه زبان مهرداد

این آموزشگاه یکی از برترین آکادمی‌های آموزش زبان انگلیسی به کودکان است که با جدیدترین شیوه‌های آموزش زبان، امکان یادگیری زبان انگلیسی همچون زبان مادری را برای دوستداران این زبان فراهم کرده است. کلاس‌های آموزشی در آکادمی مهرداد کیفیت بسیار بالایی از نظر منابع تدریس، شیوه‌های تدریس، اساتید، تکنولوژی‌های آموزشی و برنامه ریزی‌های آموزشی دارا است.

کلاس‌های آموزشی آکادمی مهرداد به صورت حضوری و آنلاین برگزار شده و با توجه به همکاری به با برترین اساتید آموزش زبان کودکان در ایران، کیفیت کلاس‌ها بسیار بالا و مطابق با آخرین متدهای آموزش زبان به کودکان همراه با تجهیزات تکنولوژیک است.

این آموزشگاه با تمرکز بر تقویت مهارت‌های چهارگانه زبان انگلیسی (گفتاری، شنیداری، گرامری و درک مطلب) یکی از قوی‌ترین آموزشگاه‌های زبان انگلیسی برای زبان آموزان در سطوح مبتدی تا پیشرفته محسوب می‌شود. آموزشگاه زبان انگلیسی کودکان مهرداد در محیطی کاملا پویا و جذاب و با استفاده از مربیان آموزشی دوره دیده و متخصص در تدریس زبان به کودکان توانسته است یکی از تأثیرگذارترین دوره‌های آموزشی زبان انگلیسی کودکان در ایران را ابداع و عرضه کند.

مطالب مرتبط:  اهمیت یادگیری همزمان دو زبان خارجه

2. آموزشگاه زبان اسپیکان

این آموزشگاه به صورت تخصصی به آموزش زبان انگلیسی به کودکان ۶ تا ۱۰ سال به صورت حضوری و آنلاین در سطوح مبتدی و پیشرفته پرداخته است. در دوره‌های این آموزشگاه زبان انگلیسی کودکان از روش‌های نوین آموزشی استفاده شده و مهارت‌های چهارگانه زبان انگلیسی به صورت کاملا استاندارد به کودکان آموزش داده می‌شود.

شیوه‌های آموزش زبان انگلیسی در این موسسه به گونه‌ای است که زبان آموزان بتوانند در آینده در دوره‌های زبان آموزی نوجوانان در سطوح پیشرفته و آزمون‌های بین المللی تافل و آیلتس شرکت کنند. استفاده از منابع کمک آموزشی معتبر، سیستم آموزشی پیشرفته و همکاری با استادان برجسته آموزش زبان انگلیسی از جمله ویژگی‌های این آموزشگاه زبان انگلیسی محسوب می‌شود.

3. آموزشگاه زبان انگلیسی کودکان رنگین کمان

آموزشگاه زبان رنگین کمان با سیستم آموزش زبان انگلیسی به شیوه زبان مادری یک محیط آموزشی کاملا استاندارد و عالی برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان محسوب می‌شود. در این آموزشگاه آموزش زبان به صورت بازی، شعر، نقاشی، موسیقی، داستان، نمایش و بسیاری از روش‌های نوین دیگر صورت می‌گیرد. آموزش زبان انگلیسی به صورت آنلاین در این آموزشگاه برای کودکان در گروه‌های سنی ۴ تا ۶ سال و ۶ تا ۱۲ سال برگزار می‌شود. همچنین برگزاری کلاس‌های حضوری برای کودکان ۳ تا ۶ ساله تهرانی نیز امکان‌پذیر است.

4. آموزشگاه زبان قاصدک

این آموزشگاه را می‌توان یکی از باسابقه‌ترین آموزشگاه‌های زبان انگلیسی کودکان دانست که با مجوز رسمی از آموزش و پرورش در حال فعالیت است. آموزش زبان انگلیسی کودکان در این آموزشگاه به شکل بازی و سرگرمی انجام می‌گیرد و دوره‌های آموزشی آن مخصوص کودکان ۳ تا ۶ ساله است.

5. آموزشگاه زبان بادبادک

این آموزشگاه زبان انگلیسی از جمله آموزشگاه‌های حضوری در تهران است که دارای محیطی امن، پاکیزه و مناسب برای کودکان است. سیستم آموزش زبان در این آموزشگاه به صورت غیر مستقیم و مبتنی بر استانداردهای بین المللی آموزش زبان به کودکان است. آموزش زبان در این آموزشگاه از طریق بازی و سرگرمی، تماشای کارتون، نقاشی، موسیقی، عوسک گردانی و سایر روش‌های استاندارد صورت می‌گیرد. آموزش زبان در بادبادک به کودکان ۳ تا ۷ سال به گونه‌ای انجام می‌شود که کودک زبان دوم را مانند زبان مادری بیاموزد.

مطالب مرتبط:  صفر تا صد یادگیری زبان با اپلیکیشن Memrise

6. آموزشگاه زبان انگلیسی کودکان خجستگان

در این آموزشگاه، آموزش زبان انگلیسی برای کودکان سن ۷ تا ۱۱ سال برنامه ریزی شده است. کلاس‌های این آموزشگاه به صورت حضوری، گروهی، کلاس‌های خصوصی و آنلاین است. در این آموزشگاه از شیوه‌های مدرن و استاندارد بین المللی برای آموزش زبان به کودکان استفاده می‌شود.

7. آموزشگاه ایران – کانادا

در این آموزشگاه شناخته شده، آموزش زبان انگلیسی به کودکان ۵ سال به بالا انجام می‌گیرد. آموزشگاه دارای محیطی شاد، زیبا و پر انرژی است. همچنین در آموزشگاه ایران – کانادا از اساتید برجسته و متخصص در آموزش زبان انگلیسی به کودکان استفاده شده است. منابع آموزشی موسسه نیز به صورت کاملا تخصصی و با تمرکز روی آموزش زبان انگلیسی کودکان انتخاب شده است. از روش‌هایی چون بازی، شعر، فلش کارت، کتاب داستان و… در آموزش استفاده می‌گردد.

8. آموزشگاه زبان انگلیسی ایرانمهر

این آموزشگاه یکی از شناخته شده‌ترین آموزشگاه‌های زبان انگلیسی محسوب می‌شود. مدرسین آموزشگاه ایرانمهر از برجسته‌ترین اساتید آموزش زبان انگلیسی و دارای مدارک تخصصی آموزش و تربیت مدرس هستند. روش‌های آموزشی در این آموزشگاه مطابق با استانداردهای بین المللی و متناسب با شخصیت کودکان بوده و با رعایت اصول خاصی انجام می‌شود تا کودک از آموزش خسته نشده و آموزشی ماندگار را تجربه کند.

9. آموزشگاه زبان انگلیسی سفیر

در این آموزشگاه دوره‌های آموزشی مخصوص کودکان ۷ تا ۱۲ ساله ارائه می‌شود. برگزاری کلاس‌ها برای کودکان در دو بخش مبتدی و پیشرفته صورت می‌گیرد و از منابع آموزشی تخصصی و به روز و ابزارها و تجهیزات استاندارد برای آموزش به کودکان استفاده می‌شود. شیوه‌های آموزشی متناسب با شرایط سنی زبان آموزان و نیازهای آن‌ها اتخاذ شده و بالاترین بازدهی را به همراه دارد.

10. آموزشگاه زبان انگلیسی کودکان گات

این آموزشگاه نیز یکی از آموزشگاه‌های شناخته شده در آموزش زبان انگلیسی به کودکان با تمرکز بر مکالمه زبان انگلیسی است. منابع آموزشی در این آموزشگاه از جمله منابع معتبر و مورد تأیید آموزش به زبان انگلیسی بوده و از اساتید حرفه‌ای و مجرب برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان استفاده شده است. در آموزش زبان به کودکان در موسسه گات از ابزارهایی چون فلش کارت، سی دی‌های آموزشی و سیار تجهیزات تکنولوژیک به روز استفاده می‌شود. کلاس‌ها در این آموزشگاه زبان انگلیسی عموما به صورت حضوری است اما در دوره‌های زمانی برگزاری کلاس‌های آنلاین نیز امکان‌پذیر می‌باشد.

درباره نویسندهنویسنده
پیام ناظری

نظرات کاربراندیدگاهتان را بنویسید

مطالب مرتبطدسته بندی مطالب

جدیدترین دوره های آموزشی

شنبه سبز 104
تومان
497,000
40%
شنبه سبز 103 (مدیریت کلاس آنلاین)
تومان
298,000
497,000
تدریس مهارت نوشتن در قرن ۲۱
تومان
180,000
Messy Bessy
تومان
100,000

جستجو کنید ...

فهرست محتوا ...

تبلیغات