آموزش زبان انگلیسی را در کجا شروع کنم؟

خواندن این مطلب
14 دقیقه
زمان میبرد!
فهرست محتوا پنهان

همه چیز راجع به آموزش زبان انگلیسی

اهمیت آموزش زبان انگلیسی به عنوان یک زبان بین المللی با میلیون‌ها نفر انگلیسی زبان در سراسر دنیا، امروزه بر کسی پوشیده نیست. شاید بتوان گفت که مهمترین انگیزه برای یادگیری زبان انگلیسی نقش آن در همه زمینه‌ها از جمله مهاجرت، تحصیل در دانشگاه‌های برتر، یافتن سریع‌تر شغل و … است. همه کارشناسان آموزشی معتقدند که دوره خردسالی، کودکی و نوجوانی بهترین زمان برای یادگیری زبان دوم است.

اکثر ما تجربه آموزش ناموفق زبان انگلیسی در سنین مختلف را تجربه کرده ایم. این که چگونه می‌توان به زبان انگلیسی مسلط شد؟ چه سنی برای شروع آموزش زبان انگلیسی مناسب است؟ ویژگی برترین کلاس‌های آموزش زبان انگلیسی چیست و چگونه می‌توان به راحتی انگلیسی آموخت از جمله مواردی است که در این مقاله به آن‌ها خواهیم پرداخت.

اهمیت آموزش زبان به کودکان

دوره کودکی بهترین زمان یادگیری مهارت‌های گوناگون از جمله زبان انگلیسی است. کودکان هم زمان، انگیزه و قدرت تمرکز و حافظه قوی برای یادگیری زبان انگلیسی دارند. هرچه سن فرد بالاتر می‌رود، مشغله‌های ذهنی و محیطی او بیشتر شده و در نتیجه کیفیت آموزش او کاهش می‌یابد. بنابراین هرچه زمان یادگیری آموزش زبان انگلیسی کودکان به تعویق بی‌افتد، آن‌ها فرصت‌های بیشتری را از دست می‌دهند.

از جمله مهمترین مزایای شروع آموزش زبان انگلیسی در کودکی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. افزایش اعتماد به نفس در کودکان
 2. بهبود عملکرد شناختی و افزایش قدرت تمرکز و خلاقیت کودک
 3. کمک به افزایش ضریب هوشی و رشد مغزی کودکان
 4. بهبود عملکرد تحصیلی در نوجوانی
 5. کمک به توسعه و رشد فردی و شخصیتی
 6. ملاقات با دوستان جدید و کمک به برقراری ارتباط با سایر افراد در جامعه
 7. افزایش علاقه به یادگیری
 8. کمک به نظم‌پذیری و قانون‌پذیری در کودکان
 9. گویش صحیح و نیتیو با توجه به انعطاف‌پذیر بودن اندام‌های گفتاری در سنین کودکی و کمک به تقلید اصولی از گویش مربی زبان
 10. قدرت حافظه قوی و در نتیجه سهولت بیشتر به خاطر سپردن عبارات و سایر ساختارهای زبانی
 11. عدم خجالت در فرآیند یادگیری زبان انگلیسی و در نهایت تعامل بیشتر با کلاس
 12. ایجاد تفکر واگرا در کودک
 13. ایجاد شرایط بهتر برای یافتن شغل، بازرگانی، سفر و مهاجرت با توجه به دو زبانه بودن
 14. در اختیار داشتن زمان آزاد و بیشتر در کودکی برای یادگیری، تمرین و تکرار مباحث درسی

بهترین سن برای شروع زبان انگلیسی

زبان انگلیسی یک مهارت کاربردی است که برای موفقیت در زندگی اجتماعی، تحصیلی و شغلی نقش کلیدی دارد. این زبان رایج‌ترین زبان گفتاری در جهان محسوب می‌شود و یادگیری آن کمک می‌کند تا فرد بتواند به راحتی با افرادی از کشورهای مختلف ارتباط برقرار کرده، شرایط مهاجرتی آسان‌تری داشته باشد. همچنین در مشاغل بهتری مشغول به کار شود، سریع‌تر شغل پیدا کند و اعتماد به نفس بیشتری در یادگیری سایر مهارت‌ها کسب کند.

همان طور که در مقدمه هم اشاره کوتاهی کردیم، بهترین زمان آموزش زبان انگلیسی از نظر کارشناسان آموزشی دوره کودکی و نوجوانی است. در واقع همان گونه که یک کودک می‌تواند از بدو تولد مهارت‌های زبانی مادر را بیاموزد، این امکان وجود دارد که بتواند زبان‌های بیشتری را نیز فرا گیرد و با توجه به اهمیت و کاربرد زبان انگلیسی، توصیه می‌شود که این زبان به عنوان زبان دوم از همان سنین کودکی به بچه‌ها آموزش داده شود.

بهترین سن شروع آموزش زبان انگلیسی بعد از ۳ سالگی به ویژه دوران 3 تا 6 سالگی است. کودک در این سن به راحتی ارتباط کلامی برقرار می‌کند، کلمات و جملات را به خوبی درک می‌کند و می‌تواند جملات مفهوم و معناداری را بر زبان آورد. چنین کودکی در صورت قرارگیری در معرض آموزش صحیح، قادر به یادگیری زبان دوم، به راحتی زبان مادری است. یادگیری این زبان اگر به صورت اصولی و استاندارد انجام گیرد مطمئنا نتیجه بخش خواهد بود. آموزش زبان کودکان اصول، قواعد و استانداردهای خاصی دارد که در بخش‌های بعدی به آن‌ها می‌پردازیم.

مطالب مرتبط:  راه‌های تقویت حافظه برای آموزش زبان

آیا کودکم استعداد یادگیری زبان را دارد؟

نکته مهمی که باید به خانواده‌ها گوشزد کنیم این است که تصور لزوم داشتن استعداد برای یادگیری زبان در کودکان یک تصور اشتباه است. زبان از جمله مهارت‌های ارتباطی قوی است که کودک چون سایر مهارت‌های لازم برای ادامه زندگی از جمله غذا خوردن مستقل، راه رفتن، لباس پوشیدن و … به صورت کاملا بدیهی می‌تواند بیاموزد. بنابراین اولین و مهمترین گام برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان استفاده از روش‌های مدرن، استاندارد و اصولی آموزش است نه استعداد یابی! در واقع تحقیقات علمی نشان می‌دهد همه کودکان در شرایط آموزشی استاندارد قابلیت یادگیری یک یا چند زبان در کنار زبان مادری را دارند.

ذهن کودکان همانند یک اسفنج توانایی جذب علوم مختلف را دارا است و مطمئنا در دوران کودکی، یادگیری بسیار عمیق‌تر و ماندگارتر خواهد بود. اما آموزش زبان به کودکان مسئله‌ای کاملا متفاوت از آموزش زبان انگلیسی به بزرگسالان است.

بهترین روش آموزش زبان انگلیسی به کودکان

آگاهی و توجه والدین نسبت به اهمیت و یادگیری زبان انگلیسی به کودکان، باعث شد که در سال‌های اخیر شاهد رشد قارچ گونه آموزشگاه زبان انگلیسی کودکان در سراسر کشور باشیم. اگرچه می‌توان این مسئله را پیشرفت خوبی در آموزش کودکان دانست. اما مهارت آموزش زبان انگلیسی به کودک مسئله‌ای قابل توجه است که نمی‌توان از آن صرف نظر کرد.

همان طور که در بخش‌های قبلی نیز اشاره کردیم، آموزش زبان انگلیسی به کودکان باید طبق قواعد و استانداردهای خاصی صورت گیرد، به ویژه در مورد کودکان زیر سن ۷ سال این مسئله اهمیت بیشتری می‌یابد. در حقیقت آموزش به کودکان ۳ تا ۶ سال با شکل آموزش رسمی کاملا متفاوت است و نمی‌توان از یک کودک سه‌ساله انتظار داشت که زبان انگلیسی را همانند یک بزرگسال بیاموزد.

آموزش زبان به کودکان باید همانند یک بازی جذاب و سرگرم کننده باشد. در حقیقت باید شیوه‌های آموزشی به صورتی طراحی شوند که کودک جذب آموزش شده و از گذراندن وقت در کلاس زبان انگلیسی چه به صورت حضوری و چه آنلاین لذت ببرد. مطمئنا اشتیاق بیشتری برای یادگیری خواهد داشت. ضمن این که ارزیابی آموزش و یادگیری در کودکان نیز کاملا متفاوت از بزرگسالان خواهد بود.

استفاده از جلوه‌های بصری، ترانه‌های شاد، رنگ‌های درخشان و هیجان‌انگیز و ایجاد کلاس‌های پر نشاط و شاد می‌تواند بهترین روش آموزش زبان انگلیسی به کودکان باشد.

ویژگی بهترین آموزشگاه زبان

در حال حاضر آموزشگاه‌های بسیاری در سراسر کشور با محوریت آموزش زبان انگلیسی فعالیت می‌کنند اما اگر قصد دارید که فرزند شما در یادگیری زبان انگلیسی متفاوت از سایرین عمل کرده و موفق باشد، بهتر است به دنبال آموزشگاه‌های معتبر و دارای متدهای آموزشی علمی و مدرن باشید.

اگر بخواهیم ویژگی‌های یک آموزشگاه زبان انگلیسی خوب را بررسی کنیم، موارد زیر می‌تواند بهترین معیار برای انتخاب یک آموزشگاه زبان کودکان باشد:

برخورداری از کادر متخصص و مجرب

مهمترین نکته در آموزش زبان انگلیسی برای کودکان، برخورداری از اساتید متخصص، با تجربه و با مهارت کافی در آموزش زبان است. باید توجه داشت که ارتباط با کودکان کاملا متفاوت از بزرگسالان است، بنابراین یک مربی زبان کودک در کنار برخورداری از ویژگی‌هایی چون تخصص، دانش زبان انگلیسی و مهارت‌های آن، باید قادر به برقراری ارتباط موثر با کودک و توضیح و آموزش نکات مهم زبانی به او باشد. در واقع چنین مربی باید در کنار مهارت‌های آموزش زبان انگلیسی از نظر علم روانشناسی کودک نیز کارآمد بوده و بتواند متناسب با شخصیت کودکان تعامل موثری با آن‌ها برقرار کند.

توانایی برقراری ارتباط، دارا بودن فن بیان قوی، صبر، مسئولیت‌پذیری بالا، تسلط به شیوه‌های آموزشی پویا و توانایی مدیریت کلاس از جمله مهمترین مواردی است که می‌توان در خصوص مربیان زبان انگلیسی به آن‌ها توجه کرد.

وجود برنامه‌های تخصصی

یک آموزشگاه زبان موفق، آموزشگاهی است که برنامه‌های آموزشی تخصصی و متنوعی برای همه زبان آموزان با توجه به سطح دانش و سن آن‌ها در اختیار داشته باشد. آموزش مکالمه، گرامر، مهارت‌های شنیداری و نوشتاری تنها بخشی از مهارت‌های شناخته شده زبان انگلیسی است. در حال حاضر آموزش زبان انگلیسی با شیوه‌های مدرن و مهارت‌های متنوعی انجام می‌گیرد که تنها یک آموزشگاه با برنامه‌های تخصصی قادر به آموزش و پوشش دادن همه آن‌ها است.

محیط آموزشی جذاب و دلپذیر

یک آموزشگاه خوب باید محیط آموزشی جذاب، دلپذیر و امن از نظر فیزیکی و روانی برای زبان آموزان در همه سطوح فراهم کند. این مسئله در مورد زبان آموزان خردسال، کودک و نوجوان اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. استفاده از جلوه‌های بصری جذاب در دکوراسیون کلاس‌های حضوری و آنلاین، مجهز بودن به تجهیزات مدرن آموزشی، فراهم کردن محیطی پویا، شاد و دلخواه می‌تواند هر زبان آموزی را برای یادگیری بیشتر به وجد آورد. این مسئله به ویژه در مورد کودکان و نوجوانان که سریعا نسبت به فضاهای تکراری دلسرد و بی‌انگیزه می‌شوند باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

مطالب مرتبط:  ارتقای مهارت‌های شنیداری در آموزش زبان انگلیسی به کودکان

منابع آموزشی معتبر و کارآمد

از دیگر مواردی که در انتخاب بهترین آموزشگاه زبان باید به آن‌ها دقت داشته باشید منابع آموزشی است. رشد فناوری و ارتباطات و تکنولوژی‌های آموزشی در سال‌های اخیر بسیار چشمگیر بوده است. بنابراین استفاده از منابع مختلف آموزشی از جمله کتاب، نرم افزار، سی دی و … می‌تواند فرآیند یادگیری زبان انگلیسی را جذاب‌تر و راحت‌تر نماید.

برگزاری کلاس‌ها با توجه به نیاز زبان آموزان

برای تسهیل شرایط یادگیری زبان انگلیسی بهتر است که آموزشگاه، کلاس‌های متنوعی را با توجه به نیاز زبان آموزان در برنامه داشته باشد. استفاده از کلاس‌های حضوری، آنلاین، خصوصی و نیمه خصوصی می‌تواند شرایط را برای همه دانش آموزان با هر سطح علمی و شرایط شخصی فراهم نماید. یکی از بزرگترین دغدغه‌های والدین وقت و زمانی است که برای حضور در کلاس‌های آموزشی صرف می‌شود. اکثر والدین شاغل شرایط آن را ندارند که فرزند خود را به صورت حضوری در ساعات مشخص به آموزشگاه ببرند. برگزاری کلاس‌های آنلاین که از نظر کیفیت آموزش با کلاس‌های حضوری قابل رقابت هستند، امکان برگزاری کلاس‌های خصوصی و نیمه خصوصی می‌تواند مهمترین دغدغه والدین را برطرف نماید.

برخورداری از کلاس‌های تخصصی

اگر قصد دارید که برای آموزش زبان انگلیسی به کودک یا نوجوان خود اقدام کنید، توصیه می‌کنیم آموزشگاه‌هایی را انتخاب کنید که به صورت تخصصی و متمرکز، بر آموزش زبان به کودکان و نوجوانان فعالیت می‌کنند. عموما محیط آکادمی، آموزشگاه و کلاس‌های آموزشی برای این طیف سنی باید به صورت بازی محور، طبقه‌بندی شده از مبتدی تا پیشرفته و متناسب با شرایط سنی و مهارتی زبان آموزان طراحی شود. بنابراین بسیار مهم است که به آموزش زبان انگلیسی کودکان کاملا تخصصی نگاه شده و به دنبال منابع و کلاس‌های تخصصی برای یادگیری این مهارت بود.

تنوع دوره‌های آموزشی

یکی دیگر از مواردی که در انتخاب آموزشگاه زبان انگلیسی باید به آن دقت کنید، تنوع در دوره‌های آموزشی است. یک آموزشگاه خوب باید دارای کلاس‌های متنوع متناسب با سطح دانش زبان آموزان باشد. حضور در کلاس مناسب از نظر سطح زبان آموزی و شرایط سنی می‌تواند امکان تعامل و رشد بهتر و بیشتر متناسب با سایر زبان آموزان را برای هر فرد ایجاد کند.

پشتیبانی قوی

شاید بتوان گفت یکی از مهمترین ویژگی‌های آموزشگاه برتر زبان انگلیسی وجود تیم پشتیبانی است. وجود چنین تیمی می‌تواند خیال والدین شاغل را در خصوص آموزش و یادگیری زبان انگلیسی کودکان و نوجوانان آسوده سازد. تیم پشتیبانی در کنار پیگیری موارد آموزشی زبان آموزان دارای دانش فنی تخصصی است که می‌تواند مشکلات آموزشی را به خوبی شناسایی کرده و در برطرف کردن آن‌ها کمک کننده باشد. تیم پشتیبانی می‌تواند در کنار ارائه راهنمایی‌های فنی به زبان آموز، پل ارتباطی آموزشگاه زبان و خانواده باشد. در چنین آموزشگاهی مطمئنا هزینه‌های صرف شده برای آموزش زبان به کودکان کارآمدتر و بهینه‌تر خواهد بود.

نظارت بر کیفیت آموزش

یک آموزشگاه تخصصی و خوب باید به کیفیت آموزش نظارت مستقیم و مداوم داشته باشد. در حقیقت وجود سوپروایزرهای آموزشی و رصد کردن کلاس‌ها و میزان بازدهی آن‌ها کمک می‌کند که والدین هیچ دغدغه‌ای برای کیفیت آموزش فرزند خود نداشته باشند.

ارزیابی پیشرفته و مدرن

برای این که بتوان مهارت‌های زبانی یک زبان آموز را تقویت کرد نیاز است که شیوه‌های مناسبی برای ارزیابی او در نظر گرفته شود. یک آموزشگاه خوب باید برای هر زبان آموز پروفایلی تشکیل دهد و نقاط ضعف و قوت مهارت‌های زبانی دانش آموز را در آن وارد کرده و هر دانش آموز با توجه به رشد و پیشرفتی که طی دوره آموزشی دارد با عملکرد خودش مقایسه شود. در صورت نیاز زبان آموزان ضعیف در مهارت‌های آموزشی به تیم‌های پشتیبانی ارجاع داده می‌شوند تا با ایجاد شرایطی چون برگزاری کلاس‌های خصوصی، کلاس‌های پشتیبانی و فوق برنامه نقطه ضعف آن‌ها در یادگیری برطرف شود.

آموزش زبان انگلیسی آنلاین یا حضوری؟! مسئله این است!

انتخاب میان آموزش آنلاین زبان انگلیسی و آموزش حضوری این زبان، یکی دیگر از دغدغه‌های مهم والدین همیشه نگران است. بسیاری از والدین معتقدند که کلاس‌های آنلاین کیفیت لازم برای آموزش (به ویژه برای خردسالان و کودکان) را ندارند. از طرفی مواردی از قبیل شاغل بودن والدین، ترافیک و شلوغی خیابان‌ها، حضور در مدرسه و … از جمله مواردی است که مانع از حضور فرد در کلاس‌های حضوری می‌شود. آیا باید چنین کودک یا نوجوانی از آموزش مهمترین مهارت حال حاضر در دنیا یعنی آموزش زبان انگلیسی باز بماند؟ مسلما خیر!

در صورتی که یک آموزشگاه مناسب برای آموزش زبان انگلیسی به فرزند خود انتخاب کنید نباید نگرانی بابت کیفیت کلاس‌های آنلاین داشته باشید. در حقیقت در یک آموزشگاه مدرن و تکنولوژی محور، کیفیت کلاس‌های آنلاین همانند کلاس‌های حضوری بوده و استفاده از منابع و تجهیزات مدرن آموزشی، نگرانی بابت کیفیت کلاس‌های آموزشی آنلاین را به شکل قابل توجهی کاهش می‌دهد. مهمترین ویژگی‌هایی که برای یک آموزشگاه آنلاین زبان انگلیسی حرفه‌ای می‌توان بیان داشت عبارتند از:

مطالب مرتبط:  بعد از زبان انگلیسی چه زبانی یاد بگیریم؟

انعطاف‌پذیری زمانی

مطمئنا مهمترین مزایای آموزش آنلاین زبان انگلیسی انعطاف‌پذیری زمانی برگزاری این کلاس‌ها است. در چنین شرایطی والدین می‌توانند بر اساس برنامه‌های شخصی خود یا فرزندشان، بهترین زمان برای برگزاری کلاس‌های آموزشی را انتخاب کنند و به این ترتیب زمینه یادگیری بهتر زبان انگلیسی را برای فرزندشان مهیا سازند. صرفه جویی در وقت و هزینه‌ها نیز از دیگر مزایای کلاس‌های آنلاین است. ضمن این که در شرایطی چون مسافرت، بیماری و نگرانی‌های بهداشتی و ایمنی نیز زبان آموز از آموزش محروم نمانده و می‌تواند برنامه ریزی مدون و منظمی برای کلاس‌های آموزش زبان خود داشته باشد.

تعامل آنلاین

یک آموزشگاه زبان تخصصی و مدرن شرایط تعامل آنلاین زبان آموز و مربی را به گونه‌ای فراهم می‌کند که هیچ کمبودی احساس نشود. استفاده از تمرینات نوشتاری، ویدئوهای آموزشی، گروه‌های مطالعه، آزمون‌های آنلاین و … می‌تواند شرایط خوبی از نظر کیفی برای کلاس‌های آنلاین آموزش زبان فراهم آورد. در چنین کلاس‌هایی شرایط برای تعامل و فعالیت زبان آموزان نیز فراهم است و کلاس از شیوه سنتی معلم محوری خارج شده و بر فعالیت زبان آموزان متمرکز می‌شود.

آموزش بدون محدودیت جغرافیایی

از دیگر مزایای استفاده از کلاس‌های آنلاین می‌توان به‌عدم محدودیت‌های مکانی و جغرافیایی اشاره کرد. کلاس‌های آنلاین آموزش زبان انگلیسی با کیفیت بستر مناسبی برای استفاده از بهترین اساتید و منابع آموزشی را برای کودکان و نوجوانان در سراسر دنیا فراهم می‌آورند. کلاس‌های آنلاین همچنین امکان استفاده از تجربیات و همکاری اساتید موفق آموزش زبان انگلیسی از سراسر دنیا را برای زبان آموزان فراهم می‌کنند.

آموزش تخصصی زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان در آکادمی زبان مهرداد

آموزشگاه تخصصی زبان انگلیسی کودکان مهرداد یکی از تخصصی‌ترین آموزشگاه‌های زبان انگلیسی در ایران است که به صورت ویژه بر روی آموزش زبان کودک و نوجوان متمرکز بوده و عملکرد موفقی داشته است. شیوه آموزش زبان انگلیسی به کودکان در موسسه مهرداد به صورت کاملا حرفه‌ای و استاندارد و به شیوه زبان مادری است. استفاده از این روش آموزشی کمک می‌کند که کودک شرایط مناسب برای یادگیری زبان دوم و سوم و … را به راحتی در اختیار داشته باشد. مهمترین ویژگی‌های آموزشگاه زبان مهرداد که آن را از سایر آموزشگاه‌های حاضر در سراسر کشور متمایز می‌سازد عبارتند از:

آموزش زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته

پروژه‌های آموزشی پژوهش محور آموزش زبان انگلیسی به نوجوانان در آموزشگاه تخصصی مهرداد یکی از خدمات بی‌نظیر این آکادمی آموزشی است. که امکان آموزش و یادگیری زبان انگلیسی تا بالاترین سطوح بین المللی برای کودکان و نوجوانان فراهم می‌کند. در آموزشگاه مهرداد کلاس‌های آموزشی متناسب با سطح دانش زبان و سن زبان آموزان از مبتدی تا پیشرفته طبقه‌بندی شده و زبان آموزان بر اساس مهارت‌های زبانی که دارند در این کلاس‌ها ثبت نام می‌شوند.

کادر آموزشی متخصص و توانمند

برخورداری از بهترین اساتید آموزش علمی و مدرن زبان انگلیسی به کودک و نوجوان در ایران و سراسر دنیا یکی دیگر از نقاط قوت موسسه آموزشی مهرداد است. تمامی همکاران ما در بخش آموزشی دارای سطح دانش بسیار بالایی از زبان انگلیسی بوده و تسلط خوبی بر شیوه‌های آموزش مدرن زبان انگلیسی متناسب با نیاز زبان آموز امروز دارند.

کلاس‌های آموزشی متنوع

یکی دیگر از نقاط قوت آموزش زبان انگلیسی در آکادمی مهرداد، برخورداری از کلاس‌های آموزشی متنوع است. در حقیقت دوره‌های آموزشی آکادمی مهرداد با توجه به شرایط دانش آموزان و با هدف رعایت عدالت اجتماعی و تحصیلی طراحی شده و امکان استفاده از کلاس‌های آموزشی به صورت حضوری، آنلاین، خصوصی و نیمه خصوصی متناسب با نیاز زبان آموزان فراهم است.

برگزاری کارگاه‌های آموزشی

در آموزشگاه مهرداد نه تنها برای زبان آموزان برنامه‌های متنوع علمی و متمرکز بر آموزش زبان طراحی شده است. بلکه برگزاری کارگاه‌های آموزشی برای والدین نیز یک اقدام تأثیرگذار و قابل توجه به منظور آگاهی یافتن از تربیت و رشد فرزندانشان در طول دوره‌های مختلف و برخورداری از تجربه اساتید و کادر آموزشی در حوزه روانشناسی و آموزش است.

دارای مجوز رسمی و کلاس‌های آموزشی مدرن و مجهز

آموزشگاه زبان کودکان مهرداد دارای مجوز رسمی از وزارت آموزش و پرورش است و همه کلاس‌های آموزشی این آکادمی با توجه به شرایط استاندارد کلاس‌های آموزشی و یادگیری اصولی زبان برگزار می‌شوند.

از جمله مهمترین ویژگی‌های آموزشگاه زبان مهرداد عبارت اند از:

 1. کلاس‌هایی با ظرفیت محدود و بازدهی بالا
 2. آموزش بازی محور و پروژه محور
 3. برخورداری از سیستم آموزشی هوشمند
 4. نظارت منظم بر کیفیت کلاس‌ها
 5. برخورداری از متدهای مدرن و به روز آموزشی
 6. ارائه مدارک بین المللی به زبان آموزان
 7. و …

برای دریافت مشاوره آموزشی، راهنمایی ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر در زمینه کلاس‌ها، آموزش، کادرآموزشی و مسائل مربوط به آموزشگاه می‌توانید با کارشناسان مجموعه در تماس باشید.

 

درباره نویسندهنویسنده
پیام ناظری

نظرات کاربراندیدگاهتان را بنویسید

مطالب مرتبطدسته بندی مطالب

جدیدترین دوره های آموزشی

20%
Cambridge TKT Course: Young Learners
تومان
2,360,000
2,950,000
شنبه سبز 104
تومان
497,000
40%
شنبه سبز 103 (مدیریت کلاس آنلاین)
تومان
298,000
497,000
تدریس مهارت نوشتن در قرن ۲۱
تومان
180,000

جستجو کنید ...

فهرست محتوا ...

تبلیغات