وبلاگ

Better Education, Better Tomorrow

48 امین دوره جذب و تربیت مدرس کودکان و نوجوانان

۱۰ بهترین کلاس زبان انگلیسی در تهران

خواندن این مطلب
7 دقیقه
زمان میبرد!

مقدمه

یکی از فاکتورهای تضمینی برای یادگیری زبان انگلیسی به شکل استاندارد و کاربردی، انتخاب یک کلاس زبان انگلیسی معتبر با اساتید برجسته و منابع قابل قبول است. در حال حاضر موسسات آموزشی بسیاری به آموزش زبان انگلیسی با متدهای مختلف و منابع آموزشی متنوع پرداخته‌اند. اما تنها تعداد محدودی از این آموزشگاه اعتبار و استانداردهای لازم برای آموزش زبان انگلیسی را دارا هستند. ما در این مقاله قصد داریم ۱۰ آموزشگاه برتر آموزش زبان انگلیسی در تهران را به شما معرفی کنیم. همراه ما باشید.

ویژگی‌های بهترین کلاس زبان‌ انگلیسی

برای این که در مسیر آموزش زبان انگلیسی موفق باشید، توصیه می‌شود که در بهترین کلاس زبان‌ انگلیسی ثبت نام کنید. هیچ فرقی نمی‌کند که کلاس‌های آموزشی به صورت آنلاین برگزار شود یا آفلاین، در هر صورت یک موسسه معتبر با متدهای آموزشی نوین و استاندارد، منابع آموزشی مناسب و برخورداری از تجهیزات به روز و مدرن آموزشی، دارای کیفیت بالایی از نظر آموزش بوده و مطمئنا کیفیت آموزش کلاس‌های آنلاین و حضوری در آن یکسان خواهد بود. مهمترین ویژگی‌های یک آموزشگاه زبان انگلیسی معتبر که باید مورد توجه قرار گیرد عبارتند از:

  • استفاده از اساتید برتر، شناخته شده و دارای تخصص و مهارت بالا در امر آموزش زبان انگلیسی
  • برخورداری از شیوه‌های جدید و به روز آموزش زبان انگلیسی
  • برنامه ریزی مناسب و انعطاف‌پذیری برنامه‌های کلاسی به صورت آنلاین و حضوری
  • تقویت مهارت‌های چهارگانه زبان انگلیسی به صورت یکسان و متعادل
  • برخورداری از محیطی پویا و پر انرژی، امن و قابل قبول
  • دارای محتوا و منابع آموزشی مدرن، به روز، استاندارد و مورد تأیید سازمان‌های آموزشی بین المللی
  • تفکیک دوره‌های آموزشی بر اساس سن (کودک، نوجوان و بزرگسال) و سطوح یادگیری (مبتدی، متوسط، پیشرفته)
مطالب مرتبط:  چگونه زبان انگلیسی را به تنهایی و در خانه یاد بگیریم

۱۰ آموزشگاه برتر زبان انگلیسی در تهران

در این بخش به معرفی برترین آموزشگاه‌های زبان انگلیسی در تهران می‌پردازیم. آموزشگاه‌هایی که از نظر کیفیت آموزش و سایر فاکتورهای معیار، از برترین موسسات آموزشی زبان انگلیسی در تهران محسوب می‌شوند.

1. آکادمی زبان انگلیسی مهرداد (بهترین کلاس زبان‌ انگلیسی)

آموزشگاه زبان انگلیسی مهرداد یکی از برترین موسسات آموزشی زبان انگلیسی محسوب می‌شود که با برخورداری از برترین اساتید آموزش زبان انگلیسی از سراسر دنیا موفق به برگزاری کلاس‌هایی با کیفیت بالا به صورت آنلاین و آفلاین شده است. این موسسه با تمرکز بر شیوه آموزش زبان انگلیسی به سبک یادگیری زبان مادری، موفق شده است رضایت زبان آموزان را جلب کرده و در امر آموزش زبان انگلیسی بسیار موفق عمل کند.

انعطاف‌پذیری بالای کلاس‌های آموزشی آکادمی زبان مهرداد سبب شده است که همه افراد در سنین مختلف و با محدودیت‌های زمانی و مشغله کاری نیز بتوانند از موهبت یادگیری زبان انگلیسی بهره‌مند شده و قادر به شرکت در کلاس‌های با کیفیت و استاندارد آموزش زبان باشند. این آموزشگاه با ارزیابی‌های استاندارد و مستمر زیر نظر ناظران حرفه‌ای امکان آنالیز فعالیت‌های زبان آموز و فرآیند یادگیری و پیشرفت او را فراهم کرده و با ارائه مدرک معتبر اسناد مرتبط با تسلط به مهارت زبان انگلیسی را در اختیار زبان آموزان قرار می‌دهد.

همچنین پشتیبانی حرفه‌ای برای رفع مشکلات زبان آموزان در کلاس‌های آنلاین و استفاده از برنامه ریزی‌های مناسب برای تسلط زبان آموزان به مهارت‌های چهارگانه زبان انگلیسی (گفتاری، شنیداری، نوشتاری و گرامری) از جمله دیگر ویژگی‌های این آموزشگاه زبان انگلیسی است.

2. آموزشگاه زبان انگلیسی سفیر

سفیر یکی از شناخته شده‌ترین آموزشگاه‌های زبان انگلیسی در تهران است که در شهرهای بزرگ و شهرستان‌ها نیز دارای شعبه بوده و در آن دوره‌های آموزشی به تفکیک سن، سطح و مدرک تحصیلی طبقه‌بندی شده است. امکان شرکت در دوره‌های آموزش آیلتس و تافل یکی دیگر از امکانات این موسسه است.

برگزاری همه دوره‌های آموزش زبان به صورت حضوری و آنلاین بهترین ویژگی این موسسه آموزشی است که امکان یادگیری زبان انگلیسی را برای همه به صورت یکسان فراهم آورده است.

مطالب مرتبط:  معرفی بهترین مهد کودک های تهران + آدرس دقیق

برگزاری آزمون‌های تعیین سطح تخصصی و حرفه‌ای و استفاده از بهترین منابع و رفرنس‌ها از جمله دیگر ویژگی‌های موسسه آموزش زبان انگلیسی سفیر است.

3. آموزشگاه زبان انگلیسی کیش

این آموزشگاه که به سازمان آزاد کیش وابسته بوده و در سال ۱۳۶۷ تأسیس شده است یکی دیگر از موسسات آموزشی برتر در حیطه آموزش زبان انگلیسی محسوب می‌شود. دوره‌های آموزشی این آموزشگاه برای همه رده‌های سنی کودک، نوجوان و بزرگسالان طرحی شده و تنوع آموزش زبان‌های خارجی از جمله زبان روسی، آلمانی و ترکی استانبولی از دیگر ویژگی‌های این موسسه محسوب می‌شود. موسسه کیش بیش از ۱۲۰ شعبه در سراسر کشور دارد و این می‌تواند یکی از نقاط قوط این کلاس زبان‌ انگلیسی به شمار آید.

4. آموزشگاه زبان ایران مهر

مهمترین نقطه قوت آموزشگاه زبان انگلیسی ایران مهر، تنوع بالای زبان‌های آموزشی در آن است. در موسسه آموزشی ایران مهر علاوه بر زبان انگلیسی زبان‌های آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی، ترکی استانبولی و… نیز تدریس می‌شوند. برنامه ریزی و طراحی کلاس‌های آموزشی برای رده‌های مختلف سنی خردسال، کودک، نوجوان و بزرگسال یکی دیگر از ویژگی‌های این موسسه آموزشی است. برگزاری دوره‌های آموزش آیلتس، تافل و تربیت مدرس نکته دیگری است که در مورد آموزشگاه زبان انگلیسی ایران مهر می‌توان به اشاره کرد.

5. موسسه زبان انگلیسی بیان برتر

این موسسه از جمله موسسات آموزشی است که به صورت تخصصی در برگزاری دوره‌های آیلتس فعالیت می‌کند. دوره‌های مکالمه ۱۰ ماهه آنلاین و حضوری این موسسه از جمله محبوب‌ترین دوره‌ها آموزشی در ۱۰ سال گذشته بوده است که رسیدن به نمره ۵.۵ آیلتس را بعد از ۱۰ ماه تضمین می‌کند.

6. آموزشگاه زبان پردیسان

آموزشگاه پردیسان یکی دیگر از موسسات برتر آموزش زبان انگلیسی در تهران است که شعبات متعددی در سراسر استان دارد. همچنین در کنار برگزاری دوره‌های آموزش آنلاین و حضوری زبان انگلیسی به زبان‌های دیگری چون فرانسه و ترکی نیز پرداخته است. تیم مدیریت با تجربه و اساتید آموزشی معتبر از داخل و خارج کشور، انتخاب بهترین روش‌ها و استراتژی‌های آموزشی مبتنی بر متدهای روز دنیا و برنامه‌های متنوع آموزشی از دیگر ویژگی‌های آموزشگاه زبان انگلیسی پردیسان است. طراحی دوره‌های ویژه آموزش زبان به کودکان و همچنین برگزاری دوره‌های آنلاین در سطوح مختلف با کیفیت بالا باعث شده است که آموزشگاه زبان انگلیسی پردیسان در فهرست ۱۰ موسسه برتر ما قرار گیرد.

مطالب مرتبط:  ۱۰ تا از بهترین اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی برای آیفون

7. آموزشگاه زبان انگلیسی ایران – اروپا

موسسه آموزشی ایران – اروپا دارای دپارتمان‌های بزرگ و گسترده در حوزه آموزش زبان انگلیسی به کودکان و بزرگسالان در سطوح مختلف مبتدی، متوسط و پیشرفته است. انتخاب کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی بعد از برگزاری آزمون‌های تعیین سطح توسط کارشناسان با تجربه انجام می‌گیرد. از دیگر دوره‌های آموزشی این آموزشگاه می‌توان به کلاس‌های بحث آزاد، کلاس های آنلاین زبان انگلیسی و سایر زبان‌ها اشاره کرد.

8. آموزشگاه زبان گاما

آموزشگاه زبان انگلیسی گاما یکی از آموزشگاه‌های برتر زبان انگلیسی در تهران است که کلاس‌های آموزشی در آن به صورت حضوری و آنلاین برگزار می‌شود. تعیین سطح تخصصی، دوره‌های آموزشی آفلاین و ارائه برنامه‌های متنوع آموزشی متناسب با استانداردهای جهانی از جمله ویژگی‌های این موسسه محسوب می‌شود. این آموزشگاه دارای شعباتی در شهرهای یزد، بوشهر، شیراز و… نیز است.

9. آموزشگاه زبان انگلیسی اکسیر

یکی از بزرگترین و معتبرترین مراکز آموزش زبان در تهران، موسسه آموزشی اکسیر است که در حوزه‌های تخصصی آموزش زبان انگلیسی از جمله کلاس‌های حضوری، آنلاین، فشرده و پلن‌های آفلاین و مجازی فعالیت می‌کند. کلاس های زبان انگلیسی این موسسه دارای برنامه‌های آموزشی متنوع و متناسب با شرایط سنی و سطح آموزشی زبان آموزان است.

10. آموزشگاه زبان انگلیسی ملل

یکی از بهترین کلاس های زبان انگلیسی در ایران آموزشگاه ملل است که دوره‌های خود را با بهترین کیفیت و در متنوع‌ترین برنامه‌های آموزشی به زبان آموزان ارائه می‌کند. کلاس‌های آموزشی تخصصی زبان انگلیسی در سطوح مختلف و با در نظر گرفتن شرایط سنی مختلف زبان آموزان یکی دیگر از ویژگی‌های این موسسه محسوب می‌شود. تنوع آموزش زبان‌های خارجی در این آموزشگاه بسیار بالا بوده و شامل زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، کره‌ای و… می‌شود. کلاس‌های موسسه آموزشی ملل به صورت حضوری، آنلاین، گروهی و خصوصی با زمان‌بندی قابل تنظیم توسط زبان آموزان ارائه می‌شود. کلاس زبان‌ انگلیسی این آموزشگاه از بهترین کلاس های موجود در تهران به شمار می‌رود.

درباره نویسندهنویسنده
پیام ناظری

نظرات کاربراندیدگاهتان را بنویسید

مطالب مرتبطدسته بندی مطالب

جدیدترین دوره های آموزشی

شنبه سبز 104
تومان
497,000
40%
شنبه سبز 103 (مدیریت کلاس آنلاین)
تومان
298,000
497,000
تدریس مهارت نوشتن در قرن ۲۱
تومان
180,000
Messy Bessy
تومان
100,000

جستجو کنید ...

فهرست محتوا ...

تبلیغات