وبلاگ

Better Education, Better Tomorrow

48 امین دوره جذب و تربیت مدرس کودکان و نوجوانان

آموزشگاه زبان فرانسه مهرداد

خواندن این مطلب
7 دقیقه
زمان میبرد!

مقدمه

بسیاری از والدین تمایل دارند فرزندانشان علاوه بر آموزش و تسلط کافی و کامل بر زبان مادری بر یک زبان دیگر نیز مسلط شده و آن را نیز مانند زبان مادری خود آموزش ببینند. آموزشگاه زبان فرانسه مهرداد برای پاسخگویی به این نیاز و دغدغه‌های والدین به وجود آمده است. این مجموعه، دوره آموزشی زبان فرانسه را برای کودکان ۳ تا ۱۶ ساله به صورت آنلاین و اینترنتی و حضوری برگزار می‌کند و در دوره آموزشی خود جدیدترین روش‌های تدریس را به کار می‌گیرد.

بهره‌گیری از نوآوری‌های روز در دنیا برای آموزش هرچه بهتر این زبان و استفاده از جدیدترین و جذاب‌ترین روش‌های آموزش از دیگر ویژگی‌های این مرکز آموزشی است. اگر تمایل دارید این مجموعه را برای آموزش زبان فرانسه کودک خود انتخاب کنید با ما همراه باشید تا دیگر ویژگی‌ها و مزایای استفاده از خدمات این آموزشگاه را مرور و بررسی نماییم.

آموزشی بی حد و مرز با دوره‌های آنلاین

ممکن است شما از آن دسته از والدینی باشید که محل سکونتتان از آموزشگاه زبان فرانسه مهرداد دور است. با این حال تصمیم داشته باشید از دوره‌های آموزشی این مرکز استفاده کنید. با تهیه و تدارک دوره آنلاین آموزشی زبان فرانسه به این نیاز شما پاسخ داده شده است. پس دیگر دغدغه‌ای بابت مسافت و دوری راه نخواهید داشت و فرقی نمی‌کند که در شهر و شهرستانی در کشور ایران واقع شده باشید و یا کشورهای اروپایی و آمریکایی. در هر صورت امکان استفاده از این آموزش‌ها را خواهید داشت. از سوی دیگر خیالتان آسوده است که فرزندتان می‌تواند مانند دیگر هنرجویان و زبان آموزان سراسر کشور از محتوای آموزشی کاملاً تخصصی استفاده کرده و آموزش‌های مد نظر خود را از مدرسانی دریافت نماید که تجربه بالایی در این زمینه دارند و آموزش دیده و متخصص هستند.

یادگیری خودآموز به شیوه آنلاین

آکادمی زبان مهرداد با تهیه و تدارک دوره آموزشی آنلاین زبان فرانسه تمامی سعی خود را به کار گرفته تا امکان یادگیری و آموزش کاملاً خودآموز را برای دانش آموزان فراهم نماید. در این شیوه فرزند شما به طور مداوم تحت نظر مربی خود نخواهد بود و یاد خواهد گرفت که چگونه باید به شکل خودآموز پیشرفت کند و تمرکز کافی بر روی مباحث و موضوعاتی داشته باشد که برای او دشوارتر به نظر می‌رسند.

مطالب مرتبط:  استاد نیتیو کیست؟

لازم است بدانید که تمامی کلاس‌های برگزار شده در این مجموعه ضبط می‌شوند. پس فرزند دلبند شما این امکان و فرصت را دارد تا با پایان یافتن جلسات به پرتابل آموزشی خود مراجعه کند و ویدیوی ضبط شده از جلسه گذشته را بارها و بارها مشاهده نماید. در این صورت تمامی مسائل و مشکلات آموزشی او برطرف خواهند شد و این یادگیری خودآموز، امکان پیشرفت بیشتر و تسلط کافی و کامل بر منابع آموزشی را به وی خواهد داد.

تعاملات آنلاین در آموزشگاه زبان فرانسه مهرداد

همان‌طور که می‌دانید این روزها تاکید بسیار زیادی بر یادگیری‌های فعالانه، مشارکتی و تعاملی وجود دارد. آموزشگاه زبان فرانسه مهرداد به این موضوع نیز بی‌توجه نبوده و سعی خود را به کار گرفته است تا زبان آموزان تعاملات آنلاین و یادگیری به شیوه مشارکتی را تجربه کنند. یادگیری که به آن‌ها این امکان را می‌دهد تا مطالب و متون درسی را عمیق‌تر درک و فهم نموده و به راحت‌ترین شکل ممکن به ذهن بسپارند. برای دستیابی به این هدف، این مجموعه، ابزارها و تجهیزات مختلفی را به کار می‌گیرد. از مهمترین این ابزارها و امکانات می‌توان به تمرینات چند گزینه‌ای و نوشتاری اشاره کرد و یا ویدیوها و فیلم‌های آموزشی، گروه‌های مطالعه و پیگیری و…. را نام برد.

تنوع در دوره‌ها و سطح بندی‌های آموزشی

یکی از مهمترین دلایلی که سبب شده بسیاری از والدین تصمیم بگیرند کودکان خود را در آکادمی زبان فرانسه مهرداد ثبت نام کنند تنوع در دوره‌های این آموزشگاه و سطح بندی‌های آموزشی است. شما می‌توانید کودک خود را در دوره‌های آموزشی آنلاین و یا حضوری زبان فرانسه این آموزشگاه از سطح مبتدی تا پیشرفته ثبت نام کنید و دغدغه‌ای هم بابت عدم هماهنگی دوره با سطح پیشرفت و یادگیری کودک خود نداشته باشید. در حقیقت این مجموعه پس از استقبال فراوان زبان آموزان و جمعیت بسیار زیاد مخاطبان، تصمیم به برگزاری کلاس و دوره آموزشی در تمامی سطوح یادگیری گرفت. پس خیالتان آسوده خواهد بود که فرزند شما در متناسب ترین کلاس و سطح زبانی و ضمن تعامل با هم سن و سالان خود آموزش می پذیرد.

انعطاف پذیری زمانی دوره‌های آنلاین

با حضور در دوره آموزشی زبان فرانسه آکادمی مهرداد آنلاین از امکان انعطاف پذیری زمانی آن برای انتخاب فرصت مناسب برای برگزاری کلاس بهره‌مند خواهید شد. انعطاف پذیری زمانی به این معنا است که شما می‌توانید مطابق با مشغله‌های روزمره و برنامه ریزی‌های خود بهترین زمان را برای حضور فرزندتان در کلاس درس انتخاب کنید. در این صورت فرایند یادگیری را برای کودک خود تسهیل و تسریع خواهید نمود.

مطالب مرتبط:  مفهوم "دو زبانگی" چیست؟

در حقیقت و در این روش والدین مجبور نیستند فرزند خود را به آموزشگاه زبان فرانسه مهرداد برسانند تا وی در یک کلاس فیزیکی و سر یک ساعت مشخص و از قبل تعیین شده شرکت کند. از سوی دیگر زمان و فرصت زیادی را با ماندن در ترافیک و شلوغی از دست نخواهید داد. این کار انرژی و حوصله زیادی را نیز طلب خواهد کرد. پس می‌توانید بدون تمرکز بر این چالش‌ها و با صرفه جویی فراوان در وقت و انرژی خود از مزیت انعطاف پذیری زمانی آموزشگاه زبان فرانسه مهرداد و دوره‌های آنلاین برخوردار گردید و دغدغه‌ای هم بابت حضور به موقع کودک خود در کلاس درس نداشته باشید.

استفاده از روش‌های محبوب و موثر آموزشی

همان‌طور که پیش از این نیز گفته شد آموزشگاه زبان فرانسه مهرداد دوره‌های آنلاین و حضوری خود را برای خردسالان، کودکان و نوجوانان تدارک دیده است. به همین منظور از روش‌هایی محبوب و موثر برای آموزش این زبان به مخاطبان خود استفاده می‌کند و رویکردهای نوین را به کار می‌گیرد تا کیفیت آموزش و یادگیری ارتقا پیدا کند. از سوی دیگر این مجموعه برنامه‌های آموزشی متنوعی را برای زبان آموزان تهیه کرده است. به همین دلیل مخاطبان در طول مسیر یادگیری اعتماد به نفس بیشتری را تجربه خواهند کرد و یاد خواهند گرفت که چطور می‌توانند مهارت‌های خود را تقویت کنند.

امکان دسترسی به تخته و ایجاد اتاقک‌های مجازی در آموزش آنلاین

شاید بتوان یکی از مهمترین ویژگی‌های مثبت و مزایای استفاده از دوره آموزش آنلاین زبان فرانسه آموزشگاه مهرداد را امکان دسترسی به تخته و ایجاد اتاقک‌های مجازی به شمار آورد. در حقیقت پلتفرم آموزشی این مجموعه به گونه‌ای طراحی شده که امکان شبیه سازی تخته‌های وایت برد کلاس‌های حضوری را در محیط‌های آنلاین در اختیار شرکت کنندگان قرار می‌دهد.

به این ترتیب اساتید و زبان آموزان می‌توانند به صورت کاملا همزمان به تخته دسترسی داشته و عملیات نوشتن بر روی آن، کشیدن تصاویر، اضافه کردن اشیا و اجسام گرافیکی، به اشتراک گذاشتن اطلاعات و متون مد نظر خود با سایر زبان آموزان را به نحوی مطلوب به سرانجام برسانند‌. از سوی دیگر با امکان ایجاد اتاقک‌های مجازی، مدرسان این آموزشگاه زبان فرانسه می‌توانند به دسته‌بندی زبان آموزان به گروه‌های کوچک‌تر دست بزنند. همچنین این فرصت را در اختیار آن‌ها قرار دهند تا فعالیت‌های جذاب گروهی و مکالمه محور را تجربه کنند.

مطالب مرتبط:  راه‌های تقویت حافظه برای آموزش زبان

نظارت دائمی بر کیفیت آموزش در آموزشگاه زبان فرانسه مهرداد

فرقی نمی‌کند که دوره آنلاین آموزشی زبان فرانسه آموزشگاه مهرداد را انتخاب کرده باشید و یا تمایل داشته باشید کودک دلبندتان از آموزش‌های حضوری این مجموعه استفاده کند. در هر صورت از امکان نظارت دائمی بر کیفیت آموزش برخوردار خواهید شد. آموزشگاه زبان فرانسه مهرداد به ازای هر ۵۰ نفر از زبان آموزان یک سوپروایزر آموزشی تعیین کرده است. این دسته از متخصصین به طور دائمی بر کیفیت آموزش و یادگیری نظارت دارند تا والدین دانش آموزان خیالشان آسوده باشد که فرایند آموزش و یادگیری فرزندشان با بالاترین کیفیت ممکن در حال پیگیری و رصد شدن بوده و بر اساس نیازها و ویژگی‌های روانشناختی خردسالان، کودکان و نوجوانان تدارک دیده شده است.

پشتیبانی همه جانبه

آموزشگاه زبان فرانسه مهرداد خدمات پشتیبانی همه جانبه را در اختیار زبان آموزان قرار می‌دهد. تیم پشتیبانی این مجموعه از تخصص بسیار بالایی برخوردار بوده و در زمینه کاری خود حرفه‌ای هستند. این تیم از لحظه ورود به مرکز تا فارغ التحصیل شدن در کنار فرزند شما خواهند بود و وظیفه دارند موارد آموزشی خردسالان، کودکان و نوجوانان را به طور دقیق و منظم پیگیری کنند. داشتن دانش فنی بالای این تیم نیز موجب می‌شود تا با ایجاد مشکلات فنی به سرعت به حل و فصل آن‌ها اقدام شده و راهنمایی‌های مورد نیاز در اختیارتان قرار گیرد.

کلاس‌های نیمه خصوصی

این ویژگی را می‌توان یکی از مهمترین مزایای دوره آموزش زبان فرانسه به شیوه آنلاین به شمار آورد. چراکه این کلاس‌ها با کمترین تعداد و نفرات زبان آموز حداکثر ۸ و یا ۵ نفر برگزار می‌گردد. به این ترتیب فرزند شما این امکان و فرصت را به دست می‌آورد تا مکالمات را به بهترین نحو ممکن انجام داده و تعاملات جالب توجهی با دیگر زبان آموزان داشته باشد. در واقع با پرداخت هزینه یک کلاس گروهی این امکان را فراهم می‌کنید تا فرزندتان از مزایای حضور در یک کلاس نیمه خصوصی نیز برخوردار شود.

منابع آموزشی جامع و کارآمد

مزایای استفاده از منابع آموزشی جامع و کارآمد بر هیچ کس پوشیده نیست. چراکه در حال حاضر فناوری و ارتباطات با رشد قابل توجهی روبرو شده است. آموزشگاه زبان فرانسه مهرداد به این فاکتور هم بی‌توجه نبوده و جدیدترین منابع را برای دوره آموزشی خود انتخاب کرده و از نرم‌افزارها و ابزارهایی به منظور تسهیل و تسریع فرایند یادگیری و آموزش استفاده می‌کند که تطابق بالایی با رشد فناوری‌های نو دارند.

 

درباره نویسندهنویسنده
پیام ناظری

نظرات کاربراندیدگاهتان را بنویسید

مطالب مرتبطدسته بندی مطالب

جدیدترین دوره های آموزشی

شنبه سبز 104
تومان
497,000
40%
شنبه سبز 103 (مدیریت کلاس آنلاین)
تومان
298,000
497,000
تدریس مهارت نوشتن در قرن ۲۱
تومان
180,000
Messy Bessy
تومان
100,000

جستجو کنید ...

فهرست محتوا ...

تبلیغات