وبلاگ

Better Education, Better Tomorrow

48 امین دوره جذب و تربیت مدرس کودکان و نوجوانان

آموزش آنلاین زبان انگلیسی

خواندن این مطلب
6 دقیقه
زمان میبرد!

مقدمه

یکی از روش‌های نوین و مدرن آموزشی، آموزش به صورت آنلاین است. اینترنت و پیشرفت تکنولوژی در این زمینه سبب شده است که آموزش همه علوم به آسانی به صورت آنلاین و تنها با در اختیار داشتن یک تلفن هوشمند میسر باشد. آموزش آنلاین زبان انگلیسی نیز نوعی روش علمی و تکنولوژیک برای آموزش یکی از کاربردی‌ترین زبان‌های دنیا است. با ما همراه باشید تا با ویژگی‌ها و مزایای آموزش آنلاین انگلیسی بیشتر آشنا شوید.

آموزش حضوری یا آموزش آنلاین زبان انگلیسی؟! مسئله این است!

آموزش زبان مراحل و روش‌های مختلفی دارد. از گذشته تا به امروز حضور در یک آموزشگاه زبان ساده‌ترین روش برای آغاز یادگیری زبان دوم بوده است. اما با پیشرفت تکنولوژی در زمینه اینترنت و تلفن‌های هوشمند، آموزش آنلاین نیز یکی از شیوه‌های مدرن تدریس محسوب شده که خیلی سریع جای شیوه‌های سنتی تدریس زبان انگلیسی را گرفت.

باید به این نکته نیز اشاره کنیم که کلاس‌های آنلاین و حضوری هریک مزایای خاص خود را دارا هستند. اما آموزش آنلاین زبان انگلیسی هم می‌تواند به اندازه حضور در کلاس‌های فیزیکی در آموزشگاه زبان انگلیسی با کیفیت باشد. در واقع روش‌های تدریس زبان انگلیسی متفاوت هستند. بنابراین هرگز نمی‌شود برای همه زبان آموزان از یک نسخه واحد در آموزش استفاده کرد. بلکه می‌توان با توجه به اهداف، شرایط و امکانات هر فرد روش مناسبی برای یادگیری زبان انگلیسی او انتخاب کرد.

آشنایی با مزایای آموزش مجازی زبان انگلیسی

اگرچه کشورهای پیشرفته سال‌ها است که از شیوه آموزش آنلاین و آموزش از راه دور استفاده می‌کنند. اما در ایران، آموزش آنلاین تقریبا هم زمان با شیوع بیماری کرونا مورد توجه قرار گرفت. وجود زیرساخت‌های مناسب و امکانات تکنولوژیک این امکان را در اختیار علاقمندان به زبان قرار می‌دهد که به صورت آنلاین در کلاس‌های آموزش زبان انگلیسی شرکت کنند. در واقع در این روش آموزشی به جای این که زبان آموز به آموزشگاه زبان برود، این آموزشگاه و کلاس است که میهمان لپ تاپ، تبلت، تلفن هوشمند یا کامپیوتر او می‌شود. در ادامه به مهمترین مزایای آموزش مجازی زبان انگلیسی می‌پردازیم.

مطالب مرتبط:  چگونه زبان انگلیسی را به تنهایی و در خانه یاد بگیریم

دسترسی به برترین‌ها

یکی از مهمترین مزایای شرکت در کلاس‌های آنلاین زبان انگلیسی امکان دسترسی به بهترین و برترین اساتید آموزش زبان در سراسر دنیا است. تا قبل از این، یک زبان آموز موفق کسی بود که به بهترین اساتید دسترسی داشت اما امروزه امکان برخورداری از کلاس‌های با کیفیت اساتید برتر زبان انگلیسی با توجه به شرایط آموزش برخط برای همگان میسر است. به زبان ساده‌تر استفاده از آموزش آنلاین زبان انگلیسی دسترسی عادلانه همه علاقمندان به زبان انگلیسی را برای یادگیری با کیفیت ایجاد می‌کند. حتی در دورافتاده‌ترین روستاها نیز امکان شرکت در کلاس زبان انگلیسی برترین اساتید زبان برای علاقمندان فراهم است.

فراتر از زمان و مکان

یکی دیگر از مزایای آموزش انگلیسی به صورت آنلاین این است که این شیوه یادگیری محدود به زمان و مکان نیست. در واقع زبان آموز می‌تواند در هر زمان و مکانی برای شرکت در کلاس آموزش زبان انگلیسی آنلاین شده و کلاس را به خانه، ماشین، هتل، پارک، کتابخانه و… ببرد.

انعطاف‌پذیری در برنامه زمانی

استفاده از کلاس‌های آنلاین زبان انگلیسی به معنای انعطاف در برنامه ریزی زمانی است. برای شرکت در کلاس‌های حضوری زبان انگلیسی شما باید حتما در کلاس حضور فیزیکی داشته باشید و برنامه‌ها بسیار فشرده هستند. در صورتی که یک زبان آموز کلاسی را از دست بدهد به سختی می‌توان آن را جبران کرد. اما در آموزش مجازی زبان انگلیسی انعطاف زمانی بیشتری وجود دارد، ضمن این که می‌توان در صورت لزوم در برنامه تغییراتی نیز ایجاد کرد. به این معنی که کلاس‌های آنلاین زبان آموز ضبط شده و تا چند روز امکان استفاده از فیلم آموزشی ضبط شده را دارد.

مطالب مرتبط:  ۱۰ آموزشگاه زبان برتر برای کودکان (حضوری و آنلاین)

صرفه جویی در زمان

بسیاری از افراد شاغل و یا افرادی که مشغله‌های کاری و شخصی زیادی دارند، نمی‌توانند برنامه‌ای برای شرکت در کلاس‌های زبان داشته باشند. با توجه به ترافیک شهری، زمانی که برای رفت و آمد به کلاس‌های زبان در نظر گرفته می‌شود ممکن است محدودکننده باشد. به ویژه اگر قصد استفاده از خدمات آموزشی یک موسسه مشهور را داشته باشید ممکن است هرگز نتوانید در ساعات مورد نظرتان ثبت نام کنید. آموزش زبان انگلیسی به صورت آنلاین این امکان را در اختیار همه افراد قرار می‌دهد که با صرفه جویی در وقت و هزینه‌ بیشترین بهره وری را از کلاس‌های آموزشی داشته باشند.

دسترسی آسان به انواع محتوای آموزشی

در اکثر کلاس‌های آموزش مجازی زبان انگلیسی انواع محتواهای آموزشی از جمله محتوای صوتی، تصویری، پادکست، پی دی اف و… مورد استفاده قرار می‌گیرند. تنوع بالای محتواهای آموزشی باعث می‌شود که زبان آموز راحت‌تر به مطالب آموزشی دسترسی داشته و آموزش سریع‌تر و تأثیرگذارتری داشته باشد.

ویژگی‌های یک کلاس آموزش آنلاین زبان انگلیسی موفق

اگرچه آموزش زبان به صورت مجازی یک روش علمی تدریس زبان محسوب می‌شود اما اگر فکر می‌کنید همه کلاس‌های آنلاین با موفقیت به پایان می‌رسند سخت در اشتباه هستید. برای این که در هدف زبان آموزی موفق عمل کنید، باید در کلاس‌هایی شرکت کنید که به لحاظ کیفیت، محتوای آموزشی و شرایط استاندارد آموزش در بهترین جایگاه قرار داشته باشد. مهمترین ویژگی‌های یک کلاس آنلاین آموزش زبان انگلیسی عبارتند از:

استفاده از بهترین اساتید

شما به شرطی می‌توانید از طریق آموزش آنلاین زبان انگلیسی به این زبان مسلط شوید که اساتید حرفه‌ای و مجربی در اختیار داشته باشید. بنابراین هر کلاس آنلاینی از یک آموزشگاه زبان، تضمین کننده موفقیت شما در یادگیری زبان نخواهد بود.

برنامه آموزشی خوب و تعاملی

یادگیری بدون برنامه موفقیت آمیز نخواهد بود. بهتر است برای آموزش زبان انگلیسی به صورت آنلاین، سراغ دوره‌هایی بروید که هدفمند و برنامه ریزی شده هستند و به شکل تعاملی امکان ارتباط میان زبان آموز و مدرس را فراهم می‌کنند. همچنین کلاس‌ها به صورت منظم و سر وقت، به شکلی پویا و صمیمانه برگزار می‌شوند.

مطالب مرتبط:  معرفی ۵ کارتون جذاب برای تقویت زبان انگلیسی کودکان

برخورداری از پشتیبانی آنلاین

مسلما در حین برگذاری کلاس همه چیز آسان و ساده به نظر می‌رسد. اما اکثر زبان آموزان زمانی که بعد از کلاس‌ها شروع به تمرین، مرور و مطالعه می‌کنند با ابهامات و مشکلات مواجه می‌شوند. یک کلاس آموزش مجازی زبان انگلیسی خوب باید پشتیبانی برخط قوی نیز داشته باشد. به‌عنوان مثال ساعات مشخصی برای رفع اشکال و سوال از اساتید در نظر گرفته شود و راه‌های ارتباطی با استادان همواره به صورت آنلاین وجود داشته باشد.

نظارت دقیق روی کلاس‌ها

همان‌طور که برای انتخاب آموزشگاه زبان انگلیسی حضوری سختگیر هستید و به دنبال موسسات معتبر می‌گردید، پیشنهاد می‌کنیم که برای آموزش زبان انگلیسی آنلاین نیز دوره‌ای را انتخاب کنید که حتما پشتیبان آموزشی داشته و نظارت و پیگیری دقیقی از بیرون مجموعه بر روند برگزاری کلاس‌ها وجود داشته باشد. به این ترتیب دستیابی به هدف یادگیری صحیح زبان انگلیسی ممکن خواهد شد.

آشنایی اساتید با شیوه‌های نوین آموزشی

آموزش آنلاین زبان انگلیسی یک متد جدید و به روز است. خلاقیت و تسلط مدرسین در دوره‌های آموزش مجازی زبان انگلیسی برای موفقیت در این شکل از کلاس‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است. یک کلاس مجازی هرقدر هم مفید و کاربردی باشد باز هم یک پدیده مبتنی بر تکنولوژی، جدید و مدرن محسوب می‌شود که تضمین موفقیتش به تجربه و مهارت استادان وابسته است. مدرسی که بتواند مطالب را با ارتباط آنلاین و از راه دور به خوبی به زبان آموز منتقل کرده و از ابزارها و سیستم‌های در دسترس به درستی استفاده نماید.

با کیفیت‌ترین کلاس‌های آنلاین آموزش زبان انگلیسی در آکادمی مهرداد

آموزشگاه زبان انگلیسی مهرداد، مجموعه‌ای با تمرکز در زمینه‌ی آموزش زبان انگلیسی و یک انتخاب عالی برای افرادی است که تمایل دارند زبان انگلیسی را به شیوه‌ای مدرن، تکنولوژیک، علمی و استاندارد همانند زبان مادری خود بیاموزند. کیفیت بالای کلاس‌های آنلاین این مجموعه هم طراز با کلاس‌های حضوری برترین آموزشگاه‌های ایران بوده و استفاده از بهترین اساتید آموزش زبان انگلیسی از سراسر دنیا، فرصت یادگیری این زبان شیرین را با شیوه‌های نوین برای علاقمندان فراهم می‌کند. جهت دریافت مشاوره و پاسخگویی به سوالات با کارشناسان آکادمی مهرداد در تماس باشید.

درباره نویسندهنویسنده
پیام ناظری

نظرات کاربراندیدگاهتان را بنویسید

مطالب مرتبطدسته بندی مطالب

جدیدترین دوره های آموزشی

تدریس مهارت نوشتن در قرن ۲۱
تومان
180,000
Messy Bessy
تومان
100,000
ارزشیابی در حین آموزش
تومان
90,000
یادگیری خود تنظیمی
تومان
90,000

جستجو کنید ...

فهرست محتوا ...

تبلیغات