وبلاگ

Better Education, Better Tomorrow

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی کودکان

خواندن این مطلب
4 دقیقه
زمان میبرد!

مقدمه

بسیاری از والدین به دنبال انتخاب بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی کودکان هستند تا نقش قابل توجهی در موفقیت و تضمین آینده آن‌ها داشته باشند. در بهترین مراکز آموزش انگلیسی، کودکان این زبان را با کمک تفریح و بازی خواهند آموخت و هیچ گونه دشواری را در مسیر یادگیری زبان انگلیسی تجربه نخواهند کرد. چراکه تمامی مطالب و مباحث را به روش زبان مادری و در خلال تفریح یاد خواهند گرفت و قادر به پیشرفت در سطوح مختلفی خواهند بود. شما می‌توانید فرزندان خود را از سطوح مبتدی تا پیشرفته به بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی کودکان بفرستید و بهترین نتایج را دریافت نمایید.

در این مقاله به برخی از مهمترین ویژگی‌های این آموزشگاه خواهیم پرداخت و دلایل استفاده از خدمات آن را مرور و بررسی خواهیم کرد. پس اگر شما هم به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه هستید با ما همراه باشید.

ویژگی‌های بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی کودکان

معلمان متخصص

بدون شک یکی از مهمترین ویژگی‌های یک آموزشگاه زبان انگلیسی خوب برای کودکان، بهره‌مندی از معلمانی است که از سواد و تخصص کافی برخوردار شده و بهترین و جدیدترین روش‌ها را برای تعامل با کودکان انتخاب می‌کنند. چنین افرادی علاوه بر انتقال دانش و تجربیات خود به فرزند دلبند شما می‌توانند فرایند یادگیری را برای وی آسان کنند. این افراد باید دانش خود را به طور مداوم به روز رسانی کرده و شیوه‌های جدید آموزش را فرا بگیرند و از جدیدترین روش‌های تدریس استفاده کنند تا محیطی جذاب و پویا را برای کودکان به وجود آورند.  درواقع با کمک این دسته از مربیان، کودکان شما زبان مورد نظر را با اشتیاق و شور و هیجان بالاتری فرا خواهند گرفت.

مطالب مرتبط:  ارتقای مهارت‌های شنیداری در آموزش زبان انگلیسی به کودکان

برخورداری از سیستم ارزیابی پیشرفته

اگر تمایل دارید فرزند خود را به یک آموزشگاه زبان انگلیسی بفرستید پیش از آن به تحقیق و پرس و جو درباره سیستم ارزیابی آن مجموعه دست بزنید تا بدانید در این زمینه چه اصول و قواعدی رعایت می‌شود. این سیستم باید به نحوی طراحی شده باشد که هرگونه یادگیری و یا پیشرفت و یا حتی پسرفت را تحت نظارت دقیق خود قرار داده و آن را به اطلاع والدین برساند تا به طور کامل در جریان آموزش و یادگیری فرزند خود قرار بگیرند. از سوی دیگر کل مجموعه نیز روند کاری خود را تحت پیگیری دائمی قرار داده و نقاط ضعف و ایرادات خود را برطرف سازند.

خدمات پشتیبانی تخصصی

یکی دیگر از ویژگی‌های بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی کودکان، انجام فعالیت‌های حمایتی و پشتیبانی از آن‌ها است. حواستان باشد که مجموعه‌ای را برای آموزش و یادگیری فرزندان خود انتخاب کنید که از سیستم پشتیبانی قدرتمندی برخوردار شده است.

پشتیبان‌هایی که می‌توانند هرگونه اشکال پیش آمده را به راحت‌ترین شکل ممکن برطرف ساخته و در دسترس دانش آموزان و اولیای آن‌ها باشند. این افراد باید در تمامی طول دوره و از لحظه ورود کودکان به مجموعه تا مراحل پایانی فارغ التحصیلی در کنار آن‌ها و یار و همراهشان باشند.

برنامه منسجم، دقیق و اصولی

از آنجایی که بسیاری از کودکان برای نخستین بار است که از یک آموزشگاه برای زبان آموزی کمک می‌گیرند و یا تجارب آموزشی آن‌ها بسیار کم است، پس باید در محیطی تحت آموزش قرار بگیرند که به تمامی نیازهای آن‌ها توجه شود. همچنین یک برنامه‌ریزی منظم برای ساعات درس، کلاس و تکالیف دقیق و مناسبی برای تمرین یادگیری آن‌ها اندیشیده شده است.

مطالب مرتبط:  مدارک زبان انگلیسی کمبریج

مجوزهای مورد نیاز و اعتبار کافی

در حال حاضر مجموعه‌ها و آموزشگاه‌های بسیار زیادی در سراسر کشور راه اندازی شده‌اند که خود را بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی کودکان به شمار می‌آورند. با این حال شما نمی‌توانید فرزند خود را به بسیاری از این مجموعه‌ها بفرستید. چراکه ممکن است مجوزهای مورد نیاز برای این کار را از ارگان‌های مربوطه دریافت نکرده و یا در اعتبار آن‌‌ها شک و تردید وجود داشته باشد.

چنین مجموعه‌هایی به طور حتم پاسخگوی مناسبی برای نیازها و دغدغه‌های شما و فرزندتان نخواهند بود. همچنین ممکن است به جای آموزش زبان کودکان و تسهیل فرایند یادگیری آن‌ها، فرزندانتان را به طور کامل از آموختن یک زبان بین‌المللی دل زده و خسته کنند. پس یکی از مهمترین اقداماتی که باید پیش از انتخاب بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی کودکان انجام دهید بررسی مجوزهای لازم آموزشگاه مورد نظر و اعتبار کافی آن است تا خیال شما بابت ارائه مطالب آموزشی صحیح و دقیق و مطابق با روش‌های نوین آموزشی راحت باشد.

برنامه‌های تخصصی برای سطوح مختلف یادگیری

همان‌طور که می‌دانید سطوح یادگیری زبان در کودکان مختلف با یکدیگر متفاوت است. همچنین هر دسته از کودکان به یک برنامه ویژه و مخصوص به خود برای یادگیری این زبان نیاز دارند. آکادمی زبان مهرداد به این نکته هم بی‌توجه نبوده و برنامه‌های آموزشی خود را برای گروه‌ها و رده‌های سنی و سطوح مختلف دانش آموزان تنظیم کرده است.

محیط یادگیری مناسب

کودکان برای یادگیری زبان انگلیسی به طور حتم به یک محیط مناسب نیز نیاز دارند تا فرایند یادگیری آن‌ها را تسهیل و تسریع نماید. این محیط باید با روش‌های جدید تدریس نیز همسو بوده و به ابزارهای مناسب برای یادگیری‌های آنلاین نیز مجهز باشد. به همین دلیل برخورداری از محیط مناسب یادگیری را می‌توان یکی از مهمترین ویژگی‌های بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی کودکان به شمار آورد.

مطالب مرتبط:  ۱۰ آموزشگاه زبان برتر برای کودکان (حضوری و آنلاین)

درباره نویسندهنویسنده
پیام ناظری

نظرات کاربراندیدگاهتان را بنویسید

مطالب مرتبطدسته بندی مطالب

جدیدترین دوره های آموزشی

11%
دوره 48 تربیت و جذب مدرس کودکان و نوجوانان
تومان
4,000,000
4,500,000
تدریس مهارت نوشتن در قرن ۲۱
تومان
180,000
Messy Bessy
تومان
100,000
ارزشیابی در حین آموزش
تومان
90,000
یادگیری خود تنظیمی
تومان
90,000
15%
دوره تربیت مدرس فانیکس ttc
تومان
807,500
950,000

جستجو کنید ...

فهرست محتوا ...

تبلیغات